Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 23 maja. Imieniny: Leoncjusza, Michała, Renaty
25/04/2024 - 08:30

Tragiczny wypadek w Starym Sączu. Mężczyzna zginął na miejscu

Na przejeździe kolejowym w Starym Sączu - Cyganowicach doszło do strasznego wypadku. Pociąg potrącił mężczyznę, który z nieznanych na tę chwilę przyczyn, znajdował się na torach. Policjanci ustalają przyczyny tej tragedii.

Dramat rozegrał się w środę, w godzinach wieczornych, na przejeździe kolejowym w Starym Sączu - Cyganowicach. Pociąg osobowy relacji Krynica Zdrój – Kraków potrącił mężczyznę, który z nieznanych na tę chwilę przyczyn znajdował się na torach. Maszynista zauważył go w ostatniej chwili. Niestety nie zdążył zatrzymać pociągu i uderzył w niego.

Zobacz też Ruszyli na objazd i stało się! Duży korek ciągnie się przez Nowy Sącz [WIDEO]

Mężczyzna nie miał żadnych szans na przeżycie. Zginął na miejscu. Jak na razie nie wiadomo, dlaczego znajdował się na torowisku. 

- Na miejscu zdarzenia czynności wykonywali policjanci z zespołu wypadkowego Wydziału Ruchu Drogowego, technik kryminalistyki z sądeckiej policji, biegły sadowy z zakresu ruchu drogowego oraz komisja ds. wypadków kolejowych. Czynności wykonywali pod nadzorem Prokuratora Rejonowego w Nowym Sączu. Tożsamość mężczyzny jest obecnie ustalana - informuje kom. Justyna Basiaga z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu

Gdzie szukać pomocy w kryzysowych sytuacjach? 

  • Centrum Wsparcia dla osób w kryzysie emocjonalnym: 800 70 2222
  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dzieci i młodzieży: 116 111
  • Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla dorosłych: 116 123

([email protected] fot. Ilustracyjna KPP Zakopane)Dziękujemy za przesłanie błędu