Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 6 lutego. Imieniny: Amandy, Bogdana, Doroty
18/10/2022 - 19:10

Tragiczny wypadek na DK-28 w Cieniawie. Bardzo długo reanimowali motocyklistę [ZDJĘCIA]

Na drodze krajowej 28 w Cieniawie, doszło do koszmarnego wypadku. Motocyklista zderzył się z koparką. Kierowca jednośladu doznał bardzo poważnych obrażeń. Bardzo długo był reanimowany. Na miejsce przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety życia mężczyzny nie udało się uratować.


Kilkanaście minut po godzinie osiemnastej, na drodze krajowej 28 w Cieniawie, doszło do strasznego wypadku. Motocyklista zderzył się z koparką. Na miejscu są liczne straże pożarne, jest karetka pogotowia ratunkowego i policja. Na pobliskim polu wylądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. 

Zobacz też Z ostatniej chwili: dramatyczny wypadek w Trzetrzewinie. Trwa akcja ratunkowa [ZDJĘCIA] 

W wypadku ucierpiał motocyklista. Jego stan był bardzo poważny. Ratownicy medyczni bardzo długo go reanimowali. Niestety jego życia nie udało się uratować. Miał 27 lat. 

- Motocyklista, na łuku drogi, z niewyjaśnionych na tę chwilę przyczyn zjechał na przeciwny pas drogi i zderzył się z koparką - powiedziała nam podkom. Barbara Szczerba z Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie. 

W tej chwili droga krajowa jest całkowicie zablokowana, zarówno w kierunku Nowego Sącza, jak i Grybowa. Tworzą się korki. Policjanci wyznaczyli objazdy drogami gminnymi. Utrudnienia w miejscu wypadku mogą potrwać nawet kilka godzin.


([email protected] Fot. Patrol 998 - Małopolska, 112malopolska.pl, OSP Cieniawa)

Z ostatniej chwili: Koszmarny wypadek na DK-28 w Cieniawie. Na miejsce leci śmigłowiec LPR
Na drodze krajowej 28 w Cieniawie, doszło do koszmarnego wypadku. Motocyklista zderzył się z koparką. Kierowca jednośladu doznał bardzo poważnych obrażeń. Na miejsce leci śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.


Dziękujemy za przesłanie błędu