Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 21 marca. Imieniny: Benedykta, Lubomiry, Lubomira
18/03/2023 - 08:30

Tragiczny wypadek na budowie. Pracownik zginął w straszny sposób

Tragiczny wypadek na budowie. Ciężka granitowa płyta przygniotła 65-letniego pracownika. Niestety, jego obrażenia była tak poważne, że jego życia nie udało się uratować.

W piątkowe przedpołudnie, na placu budowy w Białce Tatrzańskiej, doszło do koszmarnego wypadku.

- W czasie prac budowlanych wewnątrz budynku, najprawdopodobniej ciężka granitowa płyta przygniotła około 65-letniego pracownika z Podhala – informuje asp. szt. Roman Wieczorek z Komendy Powiatowej Policji w Zakopanem.

Niestety, wypadek okazał się tragiczny w skutkach. Poszkodowany pracownik doznał bardzo poważnych obrażeń. Załodze pogotowia ratunkowego, która błyskawicznie pojawiła się na miejscu wypadku, nie udało się uratować jego życia.

Zobacz też Chwile grozy na stoku narciarskim w Białce Tatrzańskiej. Długo reanimowali narciarza

Przez wiele godzin policjanci pod nadzorem prokuratora wykonywali czynności dochodzeniowe. Śledczy przeprowadzili oględziny miejsca i zabezpieczyli wszelkie ślady. O całym zdarzeniu poinformowali Państwową Inspekcję Pracy.

- Policjanci razem z prokuraturą będą wyjaśniać wszelkie okoliczności tragedii. Na obecnym etapie to jedne informacje jakie mogę przekazać – dodaje asp. szt. Roman Wieczorek. ([email protected] Fot. KPP Zakopane)Dziękujemy za przesłanie błędu