Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 21 kwietnia. Imieniny: Jarosława, Konrada, Selmy
02/12/2023 - 12:50

Tragedia w Nowym Sączu. Jego ciało znaleźli przy ul. Kolejowej

Tragedia w Nowym Sączu. Przy ulicy Kolejowej zostały znalezione zwłoki mężczyzny. Jak na razie nie wiadomo, co było przyczyną jego śmierci. Kluczowe w poznaniu prawdy będą wyniki sekcji zwłok.

Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają przyczyny śmierci mężczyzny, którego ciało zostało znalezione w piątkowy poranek, po godzinie siódmej, w rejonie ulicy Kolejowej w Nowym Sączu. Jak na razie nie wiadomo, co tak naprawdę się wydarzyło. Być może śmierć nastąpiła z powodu nagłego pogorszenia się stanu zdrowia albo z powodu wychłodzenia organizmu. Kluczowe w poznaniu prawdy będą wyniki sekcji zwłok. 

​- Na miejscu policjanci wykonali czynności procesowe pod nadzorem prokuratora Prokuratury Rejonowej w Nowym Sączu - powiedziała naszej redakcji kom. Justyna Basiaga z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu. 

Zobacz też Wszyscy byli pijani! Wiemy coraz więcej o tragedii w Barcicach. Na jaw wyszły nowe, szokujące fakty 

Na ten moment śledczy wykluczyli, by ktoś mógł się przyczynić do śmierci mężczyzny. 

- Decyzją prokuratora ciało mężczyzny zabezpieczono do badań sekcyjnych, które pozwolą na ustalenie co było przyczyną zgonu - dodaje policjantka. ([email protected] Fot. Ilustracyjna TK)  Dziękujemy za przesłanie błędu