Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 30 maja. Imieniny: Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama
25/11/2022 - 16:20

Takiego bloku nie było jeszcze w Nowym Sączu! Gdzie powstanie? [WIZUALIZACJE]

Ten wieżowiec, choć jest jeszcze na papierze w formie kolorowej wizualizacji w niczym nie przypomina wieżowców w Nowym Sączu, które były stawiane w latach 80. ubiegłego wieku.

Taką inwestycję zamierza zrealizować miejska spółka Sądeckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego, które już wkrótce będzie miało za sobą oddanie do użytku pierwszego bloku z mieszkaniami na wynajem.

Obecnie prowadzone są prace wykończeniowe w bloku przy ul. Czecha na osiedlu Nawojowska. Wszystkie 53 mieszkania o różnym metrażu rozeszły się dosłownie na pniu. Z ich lokatorami spółka zawarła umowy partycypacyjne. Obok tego bloku będą wybudowane jeszcze dwa podobne segmenty B i C. Są to pierwsze bloki stawiane po dziesięcioletniej przerwie przez STBS. Przypomnijmy, że spółka ta buduje mieszkania na wynajem.

To jednak nie koniec planów inwestycyjnych spółki. Mieszkania na wynajem mają również wpisać się w osiedle Millenium. Zostało ono wzniesione w latach 80-tych XX wieku. W tej części miasta postawiono bloki czteropiętrowe, ale również kilka wysokich wieżowców, budowanych z tzw. wielkiej płyty.

Wieżowiec, którego wizualizacje prezentujemy ma być budowany nieopodal tych, mających już ponad trzydzieści lat. Ich administratorem jest Grodzka Spółdzielnia Mieszkaniowa.

Czytaj na następnej stronie - TUTAJ

Takiego bloku nie było jeszcze w Nowym Sączu! Gdzie będzie budowany?
Ten wieżowiec, choć jest jeszcze na papierze w formie kolorowej wizualizacji może tylko sama bryłą – choć nie tak do końca - przypomina wieżowce w Nowym Sączu, które były stawiane w latach 80 – tych ubiegłego wieku.


Dziękujemy za przesłanie błędu