Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 3 października. Imieniny: Bogumiła, Gerarda, Józefy
29/05/2023 - 18:55

To takie proste. Wsiadaj na rower i bądź wśród uczestników 27. festynu rowerowego!

To wydarzenie co roku przyciąga rzesze rowerzystów. Już w najbliższą niedzielę (4 czerwca) odbędzie się w Nowym Sączu 27. festyn rowerowy. Mile widziane są całe rodziny, wszyscy, którzy lubią jeździć na rowerze. Festyn odbywa się pod patronatem portalu „Sądeczanin.info”.

Doroczny festyn rowerowy organizuje Stowarzyszenie Turkus Na Rzecz Rozwoju Aktywności Lokalnej. Tej imprezy nie mogło być bez Antoniego Rączkowskiego, przewodniczącego Zarządu osiedla Gołąbkowice.

- Zapraszamy do udziału wszystkich niezależnie od wieku, bo zależy nam, by w naszym festynie wzięło udział jak najwięcej osób - zachęca do udziału Antoni Rączkowski, szef zarządu osiedla Gołąbkowice i współorganizator imprezy. – Dla chcącego nie ma nic trudnego. Nie robimy żadnych zapisów. Wystarczy wziąć rower, kask i stawić się pod ratuszem w Nowym Sączu w najbliższą niedzielę 4 czerwca o godz. 15.30 – wyjaśnia Rączkowski.

Wyjazd spod ratusza planowany jest o godz. 16.

Uczestnicy festynu rowerowego przejadą z rynku do Miasteczka Galicyjskiego, w którym przebiegać będzie dalsza część festynu. Można będzie wziąć udział w quizie rowerowym z nagrodami, połączonym z bezpłatnym przeglądem rowerowym (godz. 17). Przewidziana jest też promocja wolontariatu – Korpus Solidarności.

([email protected], fot. IM.), © Materiał chroniony prawem autorskimDziękujemy za przesłanie błędu