Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 4 sierpnia. Imieniny: Dominiki, Dominika, Protazego
06/12/2019 - 21:30

Sylwester w Nowym Sączu. Będziemy bawili się z Kasią Stankiewicz i Varius Manx

W sylwestrową noc na rynku w Nowym Sączu to ten zespół będzie megagwiazdą. To przy ich przebojach takich, jak chociażby „Orła cień”, „Zamigotał świat” i innych będą bawili się sądeczanie i nie tylko. Już wiecie o jaką gwiazdę chodzi? Oczywiście o Kasię Stankiewicz i zespół Varius Manx.

W ubiegłym roku gwiazdą Sylwestra 2018 roku była równie wspaniała artystka Urszula, świętująca 35-lecie na muzycznej scenie.

W tym roku ci, którzy postanowią w sylwestrowo-noworoczną noc bawić się na płycie sądeckiego rynku będą to robili z megagwiazdą, czyli Kasią Stankiewicz i zespołem Varius Manx. Nad wszystkimi sprawami związanymi z organizacją tegorocznego Sylwestra czuwa Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Nowym Sączu.

Czytaj także: Nowy Sącz: niespodzianka na rynku w sylwestrową noc!

Kasia Stankiewicz i członkowie zespołu Varius Manx zaanonsowali swój przyjazd do Nowego Sącza w sylwestrową noc by bawić w tym wyjątkowym dniu sądeczan na profilu zespołu na popularnym portalu społecznościowym. W ich wykonaniu sądeczanie usłyszą znane przeboje - te starsze i najnowsze, z których słyną Kasia Stankiewicz oraz Varius Manx. W tym roku zespół świętuje 30 – lecie działalności na muzycznej scenie.

- Megagwiazda ma wejść na scenę o godz. 22.30 – mówi Marcin Rojna, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowym Sączu. Ich koncert powinien zakończyć się tuż przed północą. Nie będzie to jednak koniec sylwestrowo-noworocznych atrakcji. Po koncercie megagwiazdy, sądeczanie będą mogli się dalej bawić przy muzyce mechanicznej razem z DJ.

- Szczegóły są jeszcze dogrywane – dodaje dyrektor Rojna. – Planujemy jeszcze dla sądeczan wiele innych atrakcji, m.in. konkursy z nagrodami. Chociażby konkurs butelkowy. Na płycie rynku w strefie, w której będą bawili się mieszkańcy zostaną wystawione pojemniki na puste butelki. Każdy, kto wrzuci pustą butelkę do pojemnika otrzyma atrakcyjną nagrodę. Jakie będą to nagrody, to na razie tajemnica.

Po północy odbędzie się najprawdopodobniej pokaz laserowy. W tym roku nie będzie pokazu sztucznych ogni. Prezydent, tak, jak już pisaliśmy, pozytywnie odpowiedział na apel grupy radnych, którzy wsłuchując się w sugestie mieszkańców poprosili, aby nie organizować w tym roku pokazu sztucznych ogni. Radni tłumaczyli swoją prośbę troską o zwierzęta.

[email protected], fot. IM.Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)