Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 3 grudnia. Imieniny: Hilarego, Franciszki, Ksawery
21/05/2017 - 17:15

Studenci PWSZ bawili się z kapelą Ciupaga i raperem Zeusem [ZDJĘCIA]

Juwenalia Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej dobiegły już końca. Pogoda dopisała, studenci też.

W sobotę (20 maja) na Starej Sandecji przy Alejach Wolności odbyła się główna część trzydniowej imprezy juwenaliowej. Na koncert kapeli Ciupaga z Łącka i rapera Zeusa przybyli nie tylko studenci, ale także nieco starsi mieszkańcy Sądecczyzny.

Zobacz także: Juwenalia 2017 rozpoczęte. Studenci PWSZ z kluczami do bram miasta Nowego Sącza [ZDJĘCIA, VIDEO]

- Tegoroczne juwenalia były świetnie zorganizowane. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Mogliśmy zregenerować siły przed zbliżającą się wielkimi krokami sesją egzaminacyjną – mówi Monika, studentka ekonomii.

Zobacz także: Czerwony Kapturek przepadł w wyborach. Juwenalia PWSZ 2017 rozpoczęte! [ZDJĘCIA, WIDEO]

Wśród bawiącej się młodzieży można było dostrzec osoby, które, choć już nie studiują, to jednak postanowiły bawić się w ten weekend razem z żakami.

- Podczas czwartkowego korowodu rozpoczynającego juwenalia, studenci maszerowali przez miasto i zapraszali nas do wspólnej zabawy. Postanowiłem odpowiedzieć na to zaproszenie, dlatego dzisiaj tutaj jestem i świetnie się bawię - mówił nam jeden z nich, Marek.

RG., Fot. RG

Studenci PWSZ bawili się z kapelą Ciupaga i raperem Zeusem
Juwenalia Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej niestety dobiegły już końca. Pogoda dopisała, studenci też.Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu