Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 3 marca. Imieniny: Kingi, Maryna, Tycjana
19/07/2023 - 09:30

Straszny wypadek. Przewrócił się traktor, pojazd przygniótł kierowcę

Podczas zjeżdżania traktorem ze wzniesienia doszło do nieszczęśliwego wypadku. Pojazd przewrócił się i przygniótł kierowcę. Niestety, jego życia nie udało się uratować. Zginął na miejscu. Miał 60 lat.

W ostatnim czasie dochodzi do wielu wypadków z udziałem traktorzystów. Początkiem lipca do nieszczęśliwego wypadku doszło w Rożnowicach koło Gorlic, gdzie rolnika przygniótł traktor. Mężczyzna wysiadając z ciągnika, nie zabezpieczył go odpowiednio. Pojazd stoczył się i przejechał po traktorzyście, zatrzymując się kilka metrów dalej w zaroślach. Rolnik z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala. 

Nieco wcześniej, początkiem czerwca, do nieszczęścia doszło w Słowikowej. Podczas prac rolnych, ciągnik przewożący 1000-litrowy zbiornik przewrócił się na stromym zboczu i przygniótł traktorzystę. 54-letni mieszkaniec gminy Korzenna z urazem ręki został przewieziony do szpitala. 

Teraz do kolejnego nieszczęścia doszło w Laskowej koło Limanowej. W trakcie zjeżdżania ze wzniesienia ciągnik rolniczy stoczył się. Przewracający się traktor przygniótł 60-letniego kierowcę. Niestety, jego obrażenia był tak poważne, że zmarł na miejscu. 

- Policja wyjaśnia okoliczności tego wypadku. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Limanowej - informuje st. asp. Jolanta Batko z limanowskiej policji. ([email protected] Fot. KPP Limanowa)Dziękujemy za przesłanie błędu