Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 27 maja. Imieniny: Amandy, Jana, Juliana
20/01/2023 - 14:55

Stary Sącz znów wyciąga turystycznego asa! Zobaczcie wizualizacje

Stary Sącz idzie za ciosem. Po spektakularnym sukcesie leśnego mola jest już gotowa koncepcja kolejnej atrakcji turystycznej na Miejskiej Górze.

Widzicie te zdjęcia? Właśnie tak ma wyglądać kolejna atrakcja na Miejskiej Górze. Gdzie będzie zlokalizowana? – Idziemy drogą od strony przychodni, od strony ulicy Żwirki i Wigóry, wchodzimy do góry i po lewej stronie mamy nasłonecznione wypłaszczenie, dużą polanę. Tak, tę samą na której do niedawna stała drewniana wiata, w miejscu gdzie kiedyś była ścieżka zdrowia. To miejsce w latach siedemdziesiątych ubiegłego wieku tętniło życiem, bo był tutaj też duży, miejski plac zabaw. Chcemy wrócić do tego klimatu – obrazuje burmistrz Jacek Lelek.

Zobacz też: DK 87: jest nowy wariant likwidacji zabójczych zakrętów w Barcicach. Ruszyły konsultacje

- Mamy już gotową koncepcję, teraz będziemy przygotowywać projekt budowlany. I jest plan, by środki na realizację tego zadania pozyskać z Programu Transgranicznego w partnerstwie z Lewoczą – informuje samorządowiec. A my przypomnijmy, że i leśne molo jest wybudowane właśnie z takich środków. ([email protected] Fot.: UM w SS, archiwum sądeczanin.info)

Stary Sącz wyciąga z rękawa kolejnego turystycznego asa! Zobaczcie
Stary Sącz idzie za ciosem. Po spektakularnym sukcesie leśnego mola jest już gotowa koncepcja kolejnej atrakcji turystycznej na Miejskiej Górze.


Dziękujemy za przesłanie błędu