Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 8 sierpnia. Imieniny: Izy, Rajmunda, Seweryna
07/07/2018 - 17:35

Stary Sącz: Motocykl roztrzaskany. Kierowca trafił do szpitala [ZDJĘCIA]

Do szpitala w Nowym Sączu trafił dzisiaj wczesnym popołudniem motocyklista, który wjechał w tył samochodu marki Alfa Romeo na ulicy Jana Pawła II w Starym Sączu.


Jest to główna ulica prowadząca do centrum Starego Sącza. Na jezdni, w miejscu, gdzie doszło do zderzenia stał uszkodzony samochód, a za nim roztrzaskany motocykl.

Autem kierował młody mężczyzna. Stał w grupie kilku osób. Czekał na zakończenie pracy przez policjantów z Komisariatu w Starym Sączu.

- Jechałem od strony starosądeckiego rynku – mówi kierowca Alfa Romeo – Chciałem skręcić z drogi głównej w lewo, w tę boczną uliczkę. – pokazuje. - Za mną jechał motocyklista. Chyba nie zauważył, że ustawiłem się, aby skręcić i wtedy wjechał w samochód. Zdążył tylko „położyć” motocykl na boku, aby nie uderzyć centralnie w auto. Motocyklista poturlał się po jezdni, a jednoślad wjechał pod samochód.

Motocyklista zaraz wstał z jezdni. Na miejsce dotarła karetka pogotowia ratunkowego i inne służby ratownicze. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że motocyklista uskarżał się na ból nogi. Kierujący jednośladem został zabrany do szpitala na badania.

Motocykl został roztrzaskany. Samochód, w który uderzył jednoślad też jest uszkodzony.

Jak ustalili policjanci obaj kierujący byli trzeźwi. Motocyklista został ukarany mandatem.

IM, Fot. IM.  Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)