Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 12 grudnia. Imieniny: Ady, Aleksandra, Dagmary
07/07/2018 - 17:35

Stary Sącz: Motocykl roztrzaskany. Kierowca trafił do szpitala [ZDJĘCIA]

Do szpitala w Nowym Sączu trafił dzisiaj wczesnym popołudniem motocyklista, który wjechał w tył samochodu marki Alfa Romeo na ulicy Jana Pawła II w Starym Sączu.


Jest to główna ulica prowadząca do centrum Starego Sącza. Na jezdni, w miejscu, gdzie doszło do zderzenia stał uszkodzony samochód, a za nim roztrzaskany motocykl.

Autem kierował młody mężczyzna. Stał w grupie kilku osób. Czekał na zakończenie pracy przez policjantów z Komisariatu w Starym Sączu.

- Jechałem od strony starosądeckiego rynku – mówi kierowca Alfa Romeo – Chciałem skręcić z drogi głównej w lewo, w tę boczną uliczkę. – pokazuje. - Za mną jechał motocyklista. Chyba nie zauważył, że ustawiłem się, aby skręcić i wtedy wjechał w samochód. Zdążył tylko „położyć” motocykl na boku, aby nie uderzyć centralnie w auto. Motocyklista poturlał się po jezdni, a jednoślad wjechał pod samochód.

Motocyklista zaraz wstał z jezdni. Na miejsce dotarła karetka pogotowia ratunkowego i inne służby ratownicze. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że motocyklista uskarżał się na ból nogi. Kierujący jednośladem został zabrany do szpitala na badania.

Motocykl został roztrzaskany. Samochód, w który uderzył jednoślad też jest uszkodzony.

Jak ustalili policjanci obaj kierujący byli trzeźwi. Motocyklista został ukarany mandatem.

IM, Fot. IM.  

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.Dziękujemy za przesłanie błędu