Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 22 stycznia. Imieniny: Dominiki, Mateusza, Wincentego
23/01/2020 - 21:40

Spotkanie noworoczne Starego Miasta [ZDJĘCIA]

Tradycyjnie mieszkańcy osiedla Stare Miasto licznie uczestniczyli w spotkaniu noworocznym. W gościnnych murach nowosądeckiego Zespołu Szkół numer 4 zebrało się około 150 osób.

- Jedzenie bardzo smaczne i mieszkańcy dopisali, to jest najważniejsze dla mnie, bo to się robi dla nich. Dopisały również władze miejskie i duchowne. Jest ksiądz dziekan Jurkiewicz, pan prezydent Handzel, a także koledzy radni, przewodniczący osiedli oraz kilku dyrektorów. Grono tak zwanych VIP-ów licznie nas odwiedziło - wyjaśnił Przemysław Gawłowski, przewodniczący Zarządu Osiedla.

W roku 2020 nastąpiła zmiana lokalizacji tej cyklicznej imprezy. Co było tego przyczyną?. - Z dwóch powodów. Co jakiś czas zmieniam lokalizację, a to bodaj już czwarta dla osiedlowego opłatka. Zaczynaliśmy skromnie w restauracji w rynku, gdzie było bardzo mało miejsca. Ta, w której organizowaliśmy ostatnimi czasy już nie istnieje, będzie tam odkryty basen miejski. Drugim powodem jest to, że tutaj mamy z osiedla blisko. Każdy może wyjść, kiedy mu pasuje - dodał przedstawiciel osiedla Stare Miasto.

- Chcę serdecznie podziękować panu dyrektorowi Zenonowi Ćwikowi za gościnę i przyjęcie nas w gościnne mury, a także „Jadłodajni u Ani” za poczęstunek - podsumował Przemysław Gawłowski. Przed zebranymi gośćmi wystąpił zespół złożony z uczniów Zespołu Szkół nr 4 w Nowym Sączu

(m.smierciak@sadeczanin.info)

Spotkanie noworoczne na Starym Mieście
Mieszkańcy sądeckiego Rynku i najbliższych okolic spotkali się w Zespole Szkół nr 4


Dziękujemy za przesłanie błędu