Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 18 czerwca. Imieniny: Elżbiety, Marka, Pauli
09/06/2024 - 19:50

Spotkanie autorskie z Justyną Kafel-Wituszyńską, lekarką i pisarką

Zapraszamy we wtorek (11 czerwca) do siedziby redakcji „Sądeczanin” na ul. Barbackiego 57 na spotkanie z lek. med. Justyną Kafel-Wituszyńską, autorką książki „Sanatorium ludzkich serc”. Patronat medialny nad tą publikacją objął „Sądeczanin”.

Początek spotkania o godz. 15.30. Wstęp wolny. Serdecznie zapraszamy.

Justyna Kafel – Wituszyńska opowie podczas spotkania o czynnikach ryzyka cukrzycy, chorób sercowo - naczyniowych, jak dbać o naszą psychikę, jak rozpoznać i ocenić depresję u osób w wieku podeszłym, jak ocenić ryzyko osteoporozy (złamania kości), jakie badania profilaktyczne zalecane są po 50 r. życia, jakie są zalecenia w przypadku wybranych schorzeń.

Justyna Kafel-Wituszyńska jest lekarzem specjalizującym się w dziedzinie balneologii i medycyny fizykalnej. Pracując w Ośrodku Sanatoryjno – Wypoczynkowym „Lwigród” w Krynicy – Zdroju na co dzień widzi, jakie zbawienne skutki ma balneologia w leczeniu wielu przewlekłych schorzeń pacjentów.

Podczas spotkania można będzie kupić książkę autorki „Sanatorium ludzkich serc”, zdobyć cenny autograf, a przede wszystkim porozmawiać z lekarką.

([email protected], fot. IM), © Materiał chroniony prawem autorskim.Dziękujemy za przesłanie błędu