Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 27 września. Imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego
17/05/2023 - 13:40

Śmierć w bloku przy Żywieckiej. Jego ciało znalazła rodzina

W jednym z bloków przy ulicy Żywieckiej w Nowym Sączu doszło do tragedii. Choć pogotowie i policja błyskawicznie zjawiły się na miejscu, niestety, nie udało się uratować życia 83-letniego mieszkańca. Jego ciało znalazła rodzina. Na miejscu cały czas pracują policjanci, którzy ustalają przyczyny i okoliczności tej tragedii.

W środę, w samo południe, w bloku przy ulicy Żywieckiej w Nowym Sączu rozegrał się dramat. W jednym z mieszkań zostało znalezione ciało starszego mężczyzny. Jego zwłoki znaleźli członkowie rodziny, którzy niezwłocznie zadzwonili pod numer alarmowy i wezwali pomoc. 

Zobacz też Tragedia w Nowym Sączu. 22-latek zamordował go z zimną krwią  

Błyskawicznie na miejscu zjawiło się pogotowie ratunkowe i policja. Niestety, na ratunek było już za późno. Mężczyzna już nie żył. Ratownikom medycznym pozostał jedynie smutny obowiązek potwierdzenia zgonu. 

- Mężczyzna miał 83 lata - powiedziała naszej redakcji Aneta Izworska z biura prasowego sądeckiej policji. 


Na miejscu cały czas pracują policjanci, którzy ustalają, jak doszło do tej tragedii. ([email protected] Fot. RG)

Tragiczna śmierć w bloku. Jego ciało znalazła rodzina
W jednym z bloków przy ulicy Żywieckiej w Nowym Sączu doszło do tragedii. Choć pogotowie i policja błyskawicznie zjawiły się na miejscu, niestety nie udało się uratować życia 83-letniego mieszkańca. Jego ciało znalazła rodzina. Na miejscu cały czas pracują policjanci, którzy ustalają przyczyny i okoliczności tej tragedii.


Dziękujemy za przesłanie błędu