Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 29 listopada. Imieniny: Błażeja, Margerity, Saturnina
23/07/2022 - 16:40

"Sądeczanin" świętuje: nasza Sylwia powiedziała sakramentalne „tak” Piotrowi

Z ogromną radością dzielimy się z Wami naszym redakcyjnym szczęściem. Sylwia Siwulska, członek zespołu dziennikarskiego Sądeczanina powiedziała dziś sakramentalne „tak” Piotrowi Konstantemu. Ślubu udzielił młodym proboszcz parafii pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny w Olszance w gminie Podegrodzie.

Zobacz też: Ślub w redakcyjnej rodzinie „Sądeczanina”. Rafał wybrał piękną Urszulę [ZDJĘCIA]

Od chwili, gdy stanęła na naszym redakcyjnym pokładzie, czyli od 2 lipca 2020 roku Sylwia zawsze i wszędzie, niezależnie od okoliczności miała na sobie spodnie. 7 maja tego roku zobaczyliśmy Sylwię Siwulską pierwszy raz w sukience. Było to na weselu Rafała Gajewskiego, zastępcy redaktora naczelnego. Na nasze „ochy i achy” Sylwia odpowiadała krótko – kolejny raz zobaczycie mnie w kiecce na moim ślubie. I tak też się stało.

Dziś Sylwia powiedziała sakramentalne „tak” Piotrkowi Konstantemu. Uroczystość celebrował ksiądz proboszcz Paweł Pająk. A my wiemy i czujemy, że to było „tak” prawdziwe i życzymy by to „tak” brzmiało młodym przez całe życie.

Sylwia, od dziś Siwulska-Konstanty, zajmuje się w naszej redakcji gospodarką i obsługą medialną gmin Nawojowa, Łabowa oraz Łącko. To ona czuwa również nad koordynacją współpracy z działem marketingu. To naprawdę nie lada wyzwanie, bo Sylwia jednocześnie nadal studiuje, by w najbliższym czasie obronić na Uniwersytecie Jagiellońskim dyplom magistra na kierunku związanym z dziennikarstwem i mediami właśnie. ([email protected] Fot.: IM)

Nasza redakcyjna koleżanka Sylwia powiedziała sakramentalne „tak” Piotrowi
Z ogromną radością dzielimy się z Wami naszym redakcyjnym szczęściem. Sylwia Siwulska, członek zespołu dziennikarskiego "Sądeczanina" powiedziała dziś sakramentalne „tak” Piotrowi Konstantemu. Ślubu udzielił młodym proboszcz parafii pod wezwaniem Najświętszej Maryi Panny w Olszance w gminie Podegrodzie. (Fot.: IM)


Dziękujemy za przesłanie błędu