Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 29 listopada. Imieniny: Błażeja, Margerity, Saturnina
19/09/2023 - 11:45

"Sądeczanin" bez konkurencji na Sądecczyźnie. Skutecznie przyciągamy uwagę

Sierpień był kolejnym miesiącem stałej przewagi serwisu Sądeczanin.info nad lokalnymi mediami. Mamy niemal dwa razy więcej Czytelników niż trzy największe media powiatów gorlickiego, nowosądeckiego i limanowskiego z Nowym Sączem razem wzięte. Bardzo dziękujemy, że jesteście Państwo na co dzień z nami, że zaczynacie swój dzień od wizyty na sadeczanin.info na komputerze bądź komórce.

Dziękujemy naszym Czytelnikom. Staramy się dostarczać Państwu szybkie informacje każdego dnia, weekendów i świąt nie wyłączając. Budzi to zainteresowanie. Według serwisu similarweb, gdzie możemy sobie, mniej czy bardziej dokładnie, ale porównać status różnych, internetowych mediów, liczba wizyt Czytelników na stronach sadeczanin.info i m.sadeczanin.info niemal dwukrotnie przewyższa sumę wizyt, jakie notują łącznie trzy inne serwisy informacyjne w powiatach: limanowskim, gorlickim i nowosądeckim, Nowego Sącza nie wyłączając.

Jak pokazuje Google Analytics, w czerwcu, lipcu i sierpniu tego roku Sądeczanin.info odnotował niemal 6 milionów unikalnych użytkowników i ponad 30 milionów odsłon. Sama strona główna to ponad 5 milionów odsłon. Reklama w Sądeczanin.info to zatem doskonała inwestycja.

Docieramy do mieszkańców całego subregionu sądeckiego, a czasem i dalej, bo interesujące wiadomości z Sądecczyzny chętnie czytane są w całym kraju. Zwłaszcza, że mocno przecież promujemy lokalną turystykę, kulturę i gospodarkę, od lat pokazując miejsca, gdzie warto wypocząć, zobaczyć interesujące wydarzenia, skorzystać z oferty prężnych sądeckich firm, przebojem wchodzących na coraz szersze rynki.

Sądeczanin.info to także duża porcja codziennych informacji, użytecznych dla nas wszystkich - konsumentów, kibiców, przedsiębiorców, kierowców, pacjentów szpitali i przychodni; uczniów i nauczycieli, emerytów, ludzi z oszczędnościami i tych, z długami na karku.

Nie stronimy od rozrywki, chętnie pokazujemy bardziej i mniej znanych ludzi. Jesteśmy stąd, nigdy nie silimy się na nadęte pouczenia, zawsze można nas znaleźć i po prostu pogadać w redakcji, pod znanym adresem - przy Barbackiego 57.

Przed nami kolejne zmiany w serwisie, który zostanie jeszcze lepiej dostosowany do Państwa upodobań. Zapraszamy na nasze strony każdego dnia, dziekujemy, że jesteście z nami. ([email protected])Dziękujemy za przesłanie błędu