Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 21 października. Imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza
07/07/2017 - 07:10

Sądeczanie widzieli prezydenta Trumpa na własne oczy. Są zachwyceni! [ZDJĘCIA]

Wspaniałe przemówienie prezydenta USA skierowane do narodu polskiego i niezapomniane przeżycia, tak sądeczanie, którzy pojechali na spotkanie z Donaldem Trumpem mówią o swojej wyprawie do Warszawy

To było niesamowite przeżycie zobaczyć na własne oczy prezydenta największego na świecie mocarstwa - mówi jeden z uczestników wyjazdu zorganizowanego przez lokalnych parlamentarzystów Prawa i Sprawiedliwości. - Przemówienie było wspaniałe. Odwoływało się do wyznawanych przez nas wartości i do naszej historii. Poczuliśmy dumę z tego, że jesteśmy Polakami.

Sądeczanie Trumpa zobaczyli na własne oczy, bo wszyscy mieli imienne zaproszenia  na spotkanie z prezydentem USA na Placu Krasińskich.

Przeczytaj też Sądecki desant do Warszawy „na Donalda”. Kto go zorganizował? 

- Każdy, kto jechał autokarem zarezerwowanym przez naszych parlamentarzystów otrzymał wejściówki - zdradza jeden z działaczy PiS.

Wielką atrakcją dla uczestników wyjazdu był udział w polsko-amerykańskim Pikniku Patriotycznym, który po wiecu z udziałem Trumpa został zorganizowany na błoniach Stadionu Narodowego.

- Mogliśmy zobaczyć amerykański sprzęt bojowy, taki  jak Rosomaki, Leopardy, czołg średni M4A1 Grizzly, czy wyposażenie pilota F-16. Podziwialiśmy też nowoczesne uzbrojenie i sprzęt zaprezentuje też Polska Grupa Zbrojeniowa.

(ami) Facebook 

Sądeczanie na spotkaniu z prezydentem USA
Dla wszystkich było to niezapomniane przeżycie
Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcjiDziękujemy za przesłanie błędu