Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 20 czerwca. Imieniny: Bogny, Rafaeli, Rafała
przewiń w dół
15/03/2017 - 11:10

Sądeckie Młode Talenty: Krystian Kubowicz to wschodząca gwiazda

Krystian Kubowicz to zwycięzca Kategorii szkoły ponadgimnazjalne III edycji Sądeckich Młodych Talentów. Nastolatek z Kasiny Wielkiej ma na swoim koncie laury na wielu międzynarodowych festiwalach, a także udział w programie Must be the Music – Tylko Muzyka.

Talent wokalny Krystiana odkryła pani od muzyki już szkole podstawowej i to ona zabrała go na pierwsze konkursy. Potem przyszły laury na ogólnopolskich konkursach wokalnych, a nawet udział w talent show. Krystian w kwietniu 2016 roku wystąpił w siódmym odcinku jedenastej edycji muzycznego talent show Polsatu „Must be the Music – Tylko Muzyka” i uzyskał pozytywna ocenę wszystkich jurorów. Na „tak” byli: Elżbieta Zapendowska, Kora Jackowska, Adam  Sztaba i Tymon Tymański.

WYSTARTUJ W IV SĄDECKICH MŁODYCH TALENTACH!

Krystian zaśpiewał „Sexy Silk” z repertuaru Jessie J (ten sam utwór wykonał podczas finałów sądeckich Młodych Talentów w Małopolskim Centrum Kultury SOKÓŁ).

– Masz w sobie to coś i to coś mi się podoba – powiedziała po występie jurorka Kora Jackowska.

– To spełnienie marzeń. Myślę, że dałem z siebie wszystko – zaznaczył wówczas Krystian Kubowicz.

Zobacz: Sądeckie Młode Talenty: Kinga Kurowska, wspaniały głos i wrażliwe serce oraz Sądeckie Młode Talenty: rok temu jury oczarowała Wiktoria Tokarczyk

Obecnie 18-latek swój wokal kształci w Instytucie Sztuki Wokalnej w Krakowie. Na swoim koncie Krystian Kubowicz ma wiele prestiżowych nagród i wyróżnień: I miejsce na Międzynarodowym Festiwalu Wokalnym „Top Art Festival” w Paryżu, I miejsce na Międzynarodowym Festiwalu Wokalnym „Intershow” w Nowym Targu, I miejsce na Międzynarodowym Festiwalu Wokalnym „Mój XXI Wiek” w Bułgarii, Grand Prix na Ogólnopolskim Festiwalu Wokalnym „Piosenki Obcojęzycznej” Głogów 2016, a także Grand Prix na Ogólnopolskim Festiwalu Wokalnym „Skowroneczek” w  Nowym Sączu.

(JB), fot. JB

Jeśli zauważyłeś błąd, zaznacz fragment tekstu zawierający ten błąd.Dziękujemy za przesłanie błędu