Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 17 kwietnia. Imieniny: Anicety, Klary, Rudolfina
28/01/2020 - 23:00

Rozwalą nam ten wiadukt... Kolejna ciężarówka utknęła na Zielonej [ZDJĘCIA]

Ten dzień na długo zapadnie w pamięci kierowcy samochodu ciężarowego, który próbował przejechać pod wiaduktem na ul. Zielonej. Gdzie patrzył? Najwyraźniej nie na znaki. Albo zaryzykował. To się nie mogło dobrze skończyć - pojazd zaklinował się pod wiaduktem.

Przez ponad godzinę na ulicy Zielonej w Nowym Sączu odczuwaliśmy we wtorek utrudnienia w ruchu. Policjanci kierowali pojazdy naprzemiennie. Wszystko przez kierowcę samochodu ciężarowego, który najwyraźniej zignorował znaki albo źle ocenił wysokość naczepy. Myślał, że zmieści się pod wiaduktem. Niestety pojazd zaklinował się. Uszkodzona została zabudowa ciężarówki. 

- Konstrukcja zabudowy wraz z plandeką opierała się o wiadukt, a samochód ciężarowy znajdował się za wiaduktem - informują strażacy. 

Zobacz też Niewiele brakowało, a kolejny tir zaklinowałby się pod wiaduktem [WIDEO]

Na szczęście kierowcy ciężarówki nic poważnego się nie stało. Policjanci ukarali go mandatem. 

RG [email protected], Fot. PSP Nowy Sącz
 

Ciężarówka zaklinowała się pod wiaduktem na ulicy Zielonej




Dzisiejszy dzień na długo zapadnie w jego pamięci. Mężczyzna próbował przejechać samochodem ciężarowym pod wiaduktem na ul. Zielonej. Najwyraźniej nie popatrzył na znaki. Zaryzykował. Miał jednak pecha. Zaklinował się pod wiaduktem i uszkodził naczepę.






Dziękujemy za przesłanie błędu