Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 18 stycznia. Imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra
28/11/2021 - 23:45

Rodzinie spłonął dach domu. Przyjaciele zorganizowali zbiórkę na odbudowę

W nocy 24 listopada, w Żegiestowie spłonął dach domu, w którym mieszka rodzina wraz z trójką małych dzieci (2,6 i 9 lat) oraz rodzicami. Przyjaciele pomagają i organizują zrzutkę na pokrycie kosztów wymiany konstrukcji dachowej.

                        

W nocy 24 listopada, w Żegiestowie płonął dom, w którym mieszka rodzina wraz z trójką małych dzieci (2,6 i 9 lat) oraz rodzicami. W pożarze spaliła się konstrukcja dachowa, która w całości nadaje się do rozbiórki i wymiany. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.

Przyjaciele pomagają i organizują zrzutkę na pokrycie kosztów wymiany dachu.

- Celem zbiórki jest pomoc w zakupie materiałów na odbudowę dachu jeszcze przed zimą, aby rodzina mogła bezpiecznie spędzić zimę w własnym domu. -pisze na stronie zrzutki.pl Andrzej Czerwinczak, organizator zbiórki

- W tej całej złej sytuacji dobrym jest to, że przyjaciel zna się na budowie dachów i nie trzeba szukać wykonawcy. Potrzebne są fundusze na materiał. Jeśli ktoś może to proszę o wpłatę choćby złotówki.

W sumie potrzebnych jest 20 tysięcy złotych, a zbiórka trwa jeszcze dwa tygodnie.  (MK) fot. straż pożarnaDziękujemy za przesłanie błędu