Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 13 lipca. Imieniny: Danieli, Irwina, Małgorzaty
09/08/2023 - 14:15

Remont krytej pływalni w Nowym Sączu wciąż trwa. Na koniec zapowiadają niespodziankę

Od 19 czerwca mieszkańcy nie mogą korzystać z obiektu krytej pływalni przy ulicy Nadbrzeżnej w Nowym Sączu. Jego wnętrze jest modernizowane. Obecnie trwający remont nie obejmuje jednak niecek basenowych. Kiedy skończy się remont mieszkańcy będą mogli korzystać z dodatkowej atrakcji, która się tam pojawi.

Jak już pisaliśmy zakres prowadzonego remontu w budynku krytej pływalni, którą zarządza kierownictwo Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowym Sączu nie obejmuje znajdujących się w tym obiekcie niecek basenowych.

Jest tam duży basen do pływania, strefa basenowa dla dzieci ze zjeżdżalnią i wodnymi atrakcjami, jest też część dla maluszków.

W sali basenowej działa też małe jacuzzi. Cieszy się ono ogromną popularnością osób, korzystających z krytej pływalni. Teraz ci, lubiący taką formę relaksu, będą po zakończeniu remontu jeszcze bardziej usatysfakcjonowani. Dlaczego?

Kierownictwo Miejskiego Ośrodka Sporu i Rekreacji w Nowym Sączu szykuje dla tych, którzy lubią moczyć się w jacuzzi niespodziankę.

W ramach prowadzonej obecnie modernizacji, strefa basenowa zostanie poszerzona jeszcze o nowoczesne, duże jacuzzi

- Miejsce na to jacuzzi jest. Takiego dużego jacuzzi brakowało – powiedział „Sądeczaninowi” Marcin Rojna, dyrektor MOSiR w Nowym Sączu. – Zostanie ono zamontowane nieopodal zjeżdżalni. W tym jacuzzi zmieści się do dziesięciu osób. Jego montaż był skomplikowany. Otóż musieliśmy przebić się przez strop. W podbaseniu trzeba było wzmocnić strop. Duże jacuzzi z wodą i ludźmi trochę waży. Trzeba było założyć system rur i filtrów.

Remont w obiekcie krytej pływalni ma zakończyć się do końca września.

([email protected], fot. IM, MOSiR w Nowym Sączu), © Materiał chroniony prawem autorskim.Dziękujemy za przesłanie błędu