Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 29 września. Imieniny: Michaliny, Michała, Rafała
01/01/2019 - 09:50

Powitaliśmy nowy rok. Tak się bawiła ośnieżona Krynica!

Na górskich stokach, Górze Parkowej i salach balowych, w domach, a przede wszystkim na ośnieżonym Deptaku. Tak w 225-letnim krynickim uzdrowisku zgromadzeni witali nowy 2019 rok. Wszyscy świetnie bawili się, przy popularnych, dyskotekowych utworach.

Na ośnieżonym Deptaku w Krynicy-Zdroju można było szaleć już od godziny 22, przy muzyce tanecznej. Najhuczniej i najtłumniej zrobiło się kwadrans przed północą. Wtedy serce uzdrowiska zabiło mocniej. 

Zapełniło się także tymi, którzy bawili się w sali balowej Starego Domu Zdrojowego i w innych pobliskich lokalach.

Wszyscy wyszyli, aby wspólnie powitać nowy 2019 rok. Wystrzeliły korki od szampana, a także sztuczne ognie, które wspaniale oświetliły plac. Na Deptaku spotkać można było ludzi w różnym wieku, od dzieci z rodzicami, po osoby starsze. Z rozmaitych zakątków naszego kraju. Niektórzy przebrali się w oryginalne kostiumy.

A że mrozu nie było, zabawa z DJ-jem trwała do pierwszej.

Od sztucznych ogni zajaśniała też Góra Parkowa, a także pobliskie stoki narciarskie.

Dzisiaj, 1 stycznia od rana w Krynicy zaczyna prószyć drobny śnieg. Biuro Prognoz Meteorologicznych przewiduje w górach wystąpienie opadów o natężeniu umiarkowanym. Spowodują one przyrost pokrywy śnieżnej od 15 do 20 centymetrów. Temperatura minimalna od -3°C do 2°C.

(MK) fot. aut.Dziękujemy za przesłanie błędu

Miesięcznik Sądeczanin - wydanie wrześniowe