Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 19 maja. Imieniny: Celestyny, Iwony, Piotra
23/06/2023 - 16:20

Poważny wypadek w Trzycierzu. Samochód dachował, nadaje się jedynie na złom

Na drodze powiatowej w Trzycierzu, tuż obok sklepu, doszło do groźnie wyglądającego wypadku, w którym ucierpiała jedna osoba. Przez jakiś czas w tym miejscu droga była nieprzejezdna.

Około godziny szesnastej, na drodze powiatowej w Trzycierzu, doszło do poważnego wypadku. Samochód marki Renault wypadł z drogi, dachował i zatrzymał się do góry kołami w pobliskim rowie. 

Zobacz też Makabryczne odkrycie nad rzeką w Nowym Sączu. Czy to ciało zaginionego?

W wypadku ucierpiał mężczyzna. Załoga pogotowia ratunkowego udzieliła mu pomocy, a następnie przewiozła na dodatkowe badania do szpitala. Jego samochód nadaje się jedynie na złom. 

Zobacz też Poważny wypadek w Stróżach. Dwie osoby trafiły do szpitala 

Przez jakiś czas droga powiatowa między Nowym Sączem a Korzenną była nieprzejezdna. Policjanci wyznaczyli objazd przez Koniuszową i Mogilno albo przez Siedlce i Miłkową. W tej chwili ruch odbywa się bez przeszkód. Policjanci ustalają dokładne przyczyny i okoliczności tego wypadku. ([email protected] fot. Natalia Świerad - dziękujemy!)

Poważny wypadek w Trzycierzu. Droga zablokowana, trwa akcja ratunkowa
Na drodze powiatowej w Trzycierzu, tuż obok sklepu, doszło do wypadku. Na miejscu są straże pożarne, karetka pogotowia ratunkowego i policja. Trwa akcja ratunkowa.


Dziękujemy za przesłanie błędu