Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 26 maja. Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła
06/09/2023 - 11:15

Ponad 3700 zgłoszeń a to nie koniec! Prawo, psychologia, zarządzanie a może informatyka? Masz jeszcze szanse na WSB-NLU!

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi trendami w informatyce i zarządzaniu, a może jednak interesują Cię kierunki nauk społecznych z zakresu psychologii czy prawa i zastanawiasz się, którą uczelnię wybrać? Nie szukaj dalej. Wyższa Szkoła Biznesu – National Louis University w Nowym Sączu nie tylko spełni Twoje akademickie marzenia, ale również otworzy przed Tobą drzwi do świata pełnego innowacji i fascynujących możliwości. Dowiedz się, dlaczego wpłynęło ponad 3700 zgłoszeń do WSB-NLU!

Bogata oferta edukacyjna i nowe kierunki dla rozwijającego się świata

Dążymy do tego, by nasza oferta stale odzwierciedlała potrzeby rynku pracy i zmieniające się wymagania społeczne. W związku z tym ciągle poszerzamy naszą ofertę o nowe, atrakcyjne kierunki studiów, które odpowiedzą na wyzwania przyszłości. W ofercie studiów zasadniczych wyróżniamy cztery kierunki:

Informatyka: Koduj swoją przyszłość - opanuj świat cyfrowy!

Chcesz stać się mistrzem kodowania? Rozpocznij studia na kierunku informatyki i wejdź na najwyższy poziom tworzenia oprogramowania! Od gier komputerowych po sztuczną inteligencję – zyskaj umiejętności, które przeniosą Cię w przyszłość technologii!

Psychologia: Odkryj umysł jak nigdy dotąd!

Odkryj tajemnice ludzkiego umysłu! Zapisz się na psychologię i naucz się, jak naprawdę działa ludzka psychika. Od terapii po badania naukowe – otwórz drzwi do nieskończonych możliwości zrozumienia siebie i innych!

Zarządzanie: Twoja droga do sukcesu w biznesie zaczyna się tu!

Rozpocznij studia na kierunku zarządzanie i zacznij kształtować przyszłość biznesu już dziś! Opanuj sztukę zarządzania i stań się liderem, na którym świat będzie mógł polegać.

Prawo: Zostań mistrzem argumentacji i rządź w świecie prawa!

Stań po właściwej stronie prawa! Zostań: prawnikiem, adwokatem, sędzią lub radcą prawnym. Od spraw kryminalnych po prawa człowieka – zrozum, jak prawo kształtuje nasze życie i jak Ty możesz kształtować prawo.

Dostęp do narzędzi i certyfikatów, które podnoszą wartość studiów:

  • Wirtualne Laboratorium (VLAB) - gwarantuje dostęp do najnowszych narzędzi programistycznych i materiałów edukacyjnych.
  • Center of Excellence - certyfikaty z najwyższej półki, dzięki współpracy z WSB – NLU nasi studenci mogą skorzystać z zniżki!
  • British Council EnglishScore – globalny test z języka angielskiego, który rocznie zdawany jest przez ponad 2 miliony osób w ponad 150 krajach. Dzięki kolaboracji z Wyższą Szkołą Biznesu – National Louis University naszym uczniom przysługuje zniżka!  
  • LanguageCERT – kolejna z możliwości certyfikacji językowych
  • Szkoła Prawa, Biznesu i kultury Chińskiej czyli program który jest dla biznesu najbardziej aktualny! Naucz się postępować z kontrahentem lub poznaj tajniki negocjacji z przedsiębiorczością z jednej z największych gospodarek świata.

Bądź zawsze o krok przed innymi!

Zastanawiasz się, czy studia podyplomowe online są dla ciebie? Odpowiedź jest prosta: tak!

W ofercie studiów podyplomowych w modelu RealTime Online, kształcimy specjalistów na czasie. Jesteś zaawansowany, a może początkujący? Nie ma problemu! W szerokiej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie.

Doświadczenie, które się liczy

WSB-NLU ma na koncie ponad 30 lat doświadczenia w kształceniu studentów i słuchaczy studiów podyplomowych. To nie tylko nauka, ale i praktyka, eventy, konferencje i warsztaty z ekspertami. Takie doświadczenie nie ma ceny!

Prosty proces rekrutacji - ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ!

Nie daj się wyprzedzić i zarezerwuj sobie miejsce wśród najlepszych!

Nie czekaj ani chwili dłużej! Kliknij TUTAJ i zobacz, co nasi studenci i absolwenci mają do powiedzenia o WSB-NLU. Dołącz do nas i zacznij swoją fascynującą podróż ku przyszłości, o której zawsze marzyłeś!

Artykuł sponsorowanyDziękujemy za przesłanie błędu