Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 18 stycznia. Imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra
05/12/2021 - 15:50

Pomocnicy świętego Mikołaja krążą po Nowym Sączu i rozdają prezenty [ZDJĘCIA]

Święty Mikołaj ma w Nowym Sączu najlepszych pomocników, którzy rozdają dzieciakom świąteczne podarunki. Wypatrujcie ich na drogach – może i Wam trafi się jakiś prezent.

Mikołaje z grupy Sącz Bikers odwiedzili już tereny gminy Łabowa i Nawojowa. W sobotę pojawili się w Urzędzie Gminy w Łabowej oraz w siedzibie Ochotniczej Straży Pożarnej w Nawojowej gdzie prezenty wręczali niepełnosprawnym dzieciom.

Niedzielna dostawa śniegu spłatała motocyklistom-Mikołajom małego psikusa i dziś można było ich zobaczyć w większych maszynach. Odwiedzili m.in. dzieci w przedszkola Fun&Play. Radości i zabawy nie brakowało, bo jeszcze przed przyjazdem Mikołajów dzieci urządziły bitwę na śnieżki.

Przedszkolaki weryfikowali czy goście to prawdziwi święci czy „przebierańce”, ale jak nie wierzyć Mikołajowi, który rozdaje cukierki? Po południu grupa Sącz Bikers odwiedziła również rynek w Starym Sączu. Tam od rana gromadzili się Sądeczanie, którzy chcieli oddać krew. Więcej przeczytasz tutaj: Andrzej Lis oddał dziś rekordowy, setny litr krwi w Starym Sączu

Jak poinformowali nas członkowie grupy Sącz Bikers, w sobotę odwiedzili również Dom Dziecka w Klęczanach, ale na świąteczną paczkę może liczyć każde dziecko, które napotkają na drodze. Ich podróż z podarkami jeszcze się nie zakończyła. Po mieście krążą też inni pomocnicy świętego Mikołaja. O rozpoczęciu akcji grupy MotoSącz pisaliśmy tutaj: Motomikołaje wyruszyli w drogę. Głośno i radośnie na nowosądeckim rynku [WIDEO]

Członkowie motocyklowych grup wcale ze sobą nie konkurują, a wręcz działają we wspólnej sprawie, bo przecież w tym wyjątkowym czasie chodzi przede wszystkim o to, żeby nieść innym radość. (s.siwulska@sadeczanin.info, fot. SS)

Z takimi Mikołajami żadne dziecko nie pozostanie bez prezentu
W Nowym Sączu nie brakuje pomocników świętego Mikołaja. Grupa Sącz Bikers zadbała o to, aby jeszcze więcej dzieci odebrało podarunki od świętego z brodą. Mikołaje odwiedzili dziś m.in. przedszkole Fun&Play w Nowym Sączu. (Fot. SS)


Dziękujemy za przesłanie błędu