Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 21 października. Imieniny: Celiny, Hilarego, Janusza
18/09/2020 - 09:30

Pogoda w Nowym Sączu: co przyniesie nam wrześniowy weekend?

Nie martwcie się chłodnym piątkiem, weekend nam to wynagrodzi. Sprawdźcie, co czeka nas w weekend.

Planty w Nowym Sączu, fot. Sądeczanin

Wrześniowa pogoda sprzyja spacerom czy przejażdżkom rowerowym. Słoneczna, ale nie upalna pogoda pozwala cieszyć się ostatnimi chwilami dobrej aury, zanim pojawią się pierwsze mrozy. Taki właśnie będzie nadchodzący weekend, więc pakujcie plecaki i wyruszajcie w trasę.

Zobacz również: Najlepsze szlaki Beskidu Sądeckiego (11). Do Kosarzysk przez Eliaszówkę

W sobotę przez cały dzień słońce będzie wyglądało zza chmur. Po południu będzie maksymalnie 20 stopni, powieje lekki wiatr. Koło godziny 16 na niebie będą przeważać chmury i tak aż do następnego poranka. Termometry nad ranem w Nowym Sączu pokażą 6 stopni.

Niedziela zapowiada się jeszcze bardziej słonecznie. W ciągu dnia będzie słonecznie, z małą ilością chmur. Po południu temperatura wyniesie nawet 22 stopnie. Przyjemna pogoda utrzyma się do samego wieczora. Według prognoz, w weekend nie przeszkodzi nam deszcz.

Początek następnego tygodnia również zapowiada się słonecznie. Mało chmur na niebie i wysokie temperatury, przekraczające wskaźnik 20 stopni, to znak, że pogoda pozwoli się nam jeszcze pocieszyć ostatnimi dniami września. (PS)

Czytaj także: Tylicz: na Golgocie pomodlisz się, ale na wieżę nie wejdziesz. Dlaczego?Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)