Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 5 grudnia. Imieniny: Kryspiny, Norberta, Sabiny
30/12/2022 - 15:00

Plenerowy Sylwester na płycie rynku tuż, tuż. Początek – godz. 21

Sylwester i Nowy Rok zbliżają się dużymi krokami. Część nowosądeczan będzie żegnać stary rok i witać nowy na balach sylwestrowych, część w węższym gronie na domówkach. Będą jednak i tacy, którzy przed północą udadzą się na sądecki rynek, by wziąć udział w Sylwestrze pod chmurką. W tym roku Sylwester będzie troszeczkę skromniejszy. Bez znanej gwiazdy, ale z DJ.

Co roku nie brakuje mieszkańców, którzy żegnają stary i witają nowy rok na płycie sądeckiego rynku. W tym roku sylwestrowo-noworoczną imprezę poprowadzi DJ Damzet.

Taneczna Noc Sylwestrowa startuje o godz. 21. Jak zapowiedział prezydent Ludomir Handzel dla posiadaczy Karty Nowosądeczanina przewidziano gorący posiłek. W tym roku to kiełbasa z grilla z dodatkami i gorąca herbata.

O północy prezydent Nowego Sącza złoży mieszkańcom noworoczne życzenia. Z pewnością złoży je też ks. dr Jerzy Jurkiewicz, proboszcz bazyliki św. Małgorzaty w Nowym Sączu.

Podobnie, jak w poprzednich latach nie będzie pokazu sztucznych ogni. To ukłon władz miasta do posiadaczy zwierząt. Wiele czworonogów, które boją się wystrzałów fajerwerków w sylwestrowo-noworoczną noc przeżywa katusze.

Koszt całego wydarzenia ma zamknąć się w kwocie 80 tys. zł.

[email protected], fot. IM
Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu