Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 2 października. Imieniny: Racheli, Sławy, Teofila
23/04/2021 - 12:55

Piękne, młode i odważne. Poznajcie półfinalistki Miss Małopolski 2021

Aż 113 pięknych kobiet powalczy w tegorocznej edycji konkursu piękności o koronę i tytuł Miss Małopolski 2021. Wśród nich są również sądeczanki. Przed jurorami i internautami nie lada wyzwanie. Która z kandydatek podoba wam się najbardziej?

Ruszyła kolejna edycja konkursu piękności. W tym roku o koronę i tytuł Miss Małopolski 2021 walczy aż 113 pięknych kobiet w wieku od osiemnastu do dwudziestu siedmiu lat. Do finału awansuje jedynie trzydzieści kandydatek. Trzy z nich zostaną wybrane prze internautów dzięki głosowaniu. Pozostałe dwadzieścia sześć wybierze jury konkursu. Jedna ma już złoty bilet.

O awans do finału powalczą również piękne sądeczanki:

Natalia Harnik z Nawojowej
Aneta Homoncik z Maciejowej
Izabela Kachniarz z Kamionki Wielkiej
Aleksandra Koszyk z Gródka nad Dunajcem
Aleksandra Kołodziej z Zarzecza
Magdalena Leśniak z Nowego Sącza
Magdalena Majda ze Świniarska
Wiktoria Radwańska z Nowego Sącza
Sandra Skarłosz z Grybowa
Sandra Tokarczyk z Brzeznej
Gabriela Zarzeka z Nowego Sącza
Natalia Zieleń z Tęgoborzy

Przypomnijmy. W ubiegłym roku decyzją jurorów koronę oraz tytuł Miss Małopolski 2020 otrzymała Justyna Haberka z Olkusza. Z kolei tytuły Miss Krakowa 2020 oraz Miss Foto Małopolski 2020 przypadły Karinie Mastalerz z Tarnowa.

Zobacz też Gala finałowa konkursu Miss Małopolski 2020. Kto zwyciężył?

1 Wicemiss Małopolski 2020 została Agata Kwiecień z Pińczowa. Tytuł 2 Wicemiss Małopolski 2020 przypadł Żanecie Kotarbie z Krakowa. Decyzją jury 3 Wicemiss Małopolski 2020 została Sandra Naum z Łącza. Z kolei 4 Wicemiss Małopolski 2020 została pochodząca z powiatu limanowskiego, a dokładnie z miejscowości Niedźwiedź Barbara Kowalczyk. Ponadto tytuł Miss Internautów Małopolski 2020 przypadł Nikoli Płachcie z Winiar. ([email protected] Fot. Miss Małopolski 2021)

Piękne, młode i utalentowane. Poznajcie półfinalistki Miss Małopolski 2021
113 pięknych kobiet powalczy w tegorocznej edycji konkursu piękności o koronę i tytuł Miss Małopolski 2021. Wśród nich są również sądeczanki. Przed jurorami nie lada wyzwanie. Która z kandydatek podoba wam się najbardziej?


Dziękujemy za przesłanie błędu