Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 8 sierpnia. Imieniny: Izy, Rajmunda, Seweryna
18/05/2020 - 15:45

One czekają na nowy dom. Obejrzyj zwierzaki ze schroniska w Wielogłowach

Obejrzyj i spróbuj się oprzeć... Jak już pisaliśmy przez pandemię koronawirusa, wielu mieszkańców naszego regionu decyduje się teraz adoptować bezdomnego psa czy kota. Chcecie obejrzeć jakie zwierzaki są jeszcze do wzięcia?

Prowadzący schroniska dla bezdomnych zwierząt na Sądecczyźnie, a także angażujący się w opiekę nad zwierzętami wolontariusze zgodnie przyznają, że pandemia koronawirusa otworzyła wiele ludzkich serduszek. Mieszkańcy decydowali się bardzo świadomie na adopcję zwierzęcia.

Chętnych na danie drugiego domu bezdomnym psiakom czy komom, które nowych właścicieli mogą obdarzyć miłością bezgraniczną, jest naprawdę dużo. We wszystkich schroniskach działających w naszym regionie, w dobie pandemii koronawirusa, adopcji było naprawdę sporo.

Poniżej prezentujemy psie gwiazdy ze Schroniska dla Zwierząt w Wielogłowach, które też mają nadzieję, że znajdą swoją kochającą rodzinę i swój nowy dom. Każdy z tych psiaków jest wyjątkowy, do przytulania i kochania.

- Zainteresowanie adopcją psów przeszło  w tym okresie nasze najśmielsze oczekiwanie – mówi Małgorzata Surowiak, pracownica Schroniska dla Zwierząt w Wielogłowach

Mamy nadzieję, że te boksy w schronisku w Wielogłowch , w których czekają z wytęsknieniem nasi bracia mniejsi, będą wkrótce puste. Mamy też nadzieję, że nowe domy znajdą nie tylko młode zwierzęta, ale także te starsze, kilkuletnie.

Te psiaki czekają na nowy dom:

Rex

Pies z łańcucha, który bał się wszystkiego i wszystkich. Dziś jest chodzącym szczęściem i rozrabiaką - energii ma za dwóch.

Czytaj na następnej stronie

StronyDziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)