Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 27 października. Imieniny: Iwony, Noemi, Szymona
14/10/2021 - 07:10

Ojczym zgotował piekło pasierbicy. Przez 7 lat ją gwałcił, pomógł przerwać ciążę

Prawdziwy koszmar przeżyła mieszkanka powiatu nowotarskiego. Ojczym zgotował jej piekło. Przez siedem lat ją gwałcił, a gdy zaszła w ciążę, pomógł ją przerwać w nielegalny sposób.

Aż trudno sobie wyobrazić, jaki koszmar musiała przeżywać kilkunastoletnia mieszkanka powiatu nowotarskiego. Ojczym zgotował jej prawdziwe piekło. Przez kilka lat gwałcił swoją pasierbicę doprowadzając do obcowania płciowego.

Z ustaleń prokuratury wynika, że koszmar dziewczynki trwał aż siedem lat, a rozpoczął się gdy miała zaledwie jedenaście lat. Ojczym sprawował nad nią opiekę i w okrutny sposób to wykorzystywał. Jakby tego wszystkiego było mało, gdy nastolatka zaszła w ciążę, ojczym pomógł ją przerwać w nielegalny sposób naruszając obowiązujące przepisy. Czytaj też: Ksiądz Marian W. oskarżony o pedofilię. To już kolejny akt oskarżenia 

Mężczyzna ostatnie miesiące spędził w areszcie. Dobiegło już końca postępowanie prokuratorskie i akt oskarżenia przeciwko mieszkańcowi powiatu nowotarskiego trafił do Sądu Okręgowego w Nowym Sączu.

- Za zarzucone oskarżonemu przestępstwa grozi mu łącznie kara pozbawienia wolności do lat 18 – informuje prokurator Leszek Karp, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Nowym Sączu. (r.gajewski@sadeczanin.info Fot. Ilustracyjna)Dziękujemy za przesłanie błędu