Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 18 czerwca. Imieniny: Elżbiety, Marka, Pauli
11/06/2024 - 13:35

Odeszła niezwykle ceniona urzędniczka. Przez całe lata poznało ją mnóstwo osób

Przez wiele lat pracy w urzędzie miasta dała się poznać jako osoba, która o finansach wie praktycznie wszystko. Niestety, odeszła w wieku 70 lat. Smutną informację o śmierci Krystyny Tokarskiej przekazał gorlicki magistrat.

Nie żyje Krystyna Tokarska

Ostatnie dni przynosiły bardzo smutne informacje o śmierci aktorów rozpoznawalnych w całej Polsce. Najpierw zmarł popularny w naszym kraju Janusz Rewiński, a następnie Marzena Kipiel-Sztuka. Właśnie napłynęła kolejna niezwykla przykra wiadomość. Tym razem z naszego lokalnego podwórka.

Odeszła Krystyna Tokarska. Bardzo dobrze będą ją znali w szczególności mieszkańcy Gorlic. Długo pełniła funkcję skarbnika miasta. Była nim przez 25 lat od 1992 do 2017 roku. W tym czasie dała się poznać, jako niezwykle sumienny pracownik.

Odeszła ceniona skarbnik z Gorlic

Krystyna Tokarska była niezwykle ceniona. Cieszyła się dużym szacunkiem. O miejskich finansach wiedziała praktycznie wszystko. Po zakończeniu pracy w urzędzie przeszła na emeryturę. 

Zmarła w wieku 70 lat. Kondolencje rodzinie przekazali burmistrz Gorlic Rafał Kukla, przewodniczący rady miasta Robert Ryndak oraz radni i pracownicy urzędu miasta. ([email protected], fot.: UM Gorlice)Dziękujemy za przesłanie błędu