Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 14 lipca. Imieniny: Kamili, Kamila, Marcelego
07/06/2024 - 20:05

Oberwanie chmury nad Nowym Sączem! Ulicami płynęły strumienie wody [WIDEO]

To był dosłownie moment. Niezwykle intensywne opady deszczu nad Nowym Sączem sprawiły, że niektórymi ulicami płynęły strumienie wody. Kierowcy zjeżdżali na pobocze i rezygnowali z dalszej jazdy. Prawdziwe oberwanie chmury.

Oberwanie chmury nad Nowym Sączem

Alerty ostrzegające przed burzami i intensywnymi opadami deszczu przychodziły w ostatnim czasie do mieszkańców Nowego Sącza bardzo często. Do tej pory wszelkie fronty szczęśliwie nas jednak omijały. Niestety, dobra passa skończyła się w piątek.

Czarne chmury nadciągające nad miasto widać było już od popołudnia. Kulminację mieliśmy jednak po godzinie 19. To było prawdziwe oberwanie chmury! Do tego doszły potężne grzmoty burzowe. Dookoła widać było piorun za piorunem. Zrobiło się naprawdę niebezpiecznie.

Strumienie wody płynęły ulicami Nowego Sącza

Na ulicach w mgnieniu oka pojawiły się strumienie wody. Ulewa była tak duża, że studzienki nie dały rady jej przyjmować. Wybijała do góry, zalewając drogi i chodniki. 

Na ulicy Węgierskiej i Barbackiego pojawiły się gigantyczne “stawy wodne”. Niektórzy kierowcy rezygnowali z przejazdu ustawiając się na poboczu. Deszcz sięgał miejscami powyżej kół samochodów. 

Choć trwało to zaledwie chwilę, to wody na ulicach było co niemiara. Zachowajcie ostrożność. Piątkowy wieczór zapowiada się w regionie deszczowo i burzowo. ([email protected], fot.: GN, wideo: GN)

Strumienie wody na ulicach Nowego Sącza
Niezwykle intensywne opady deszczu nad Nowym Sączem sprawiły, że niektórymi ulicami płynęły strumienie wody. Prawdziwe oberwanie chmury!


Dziękujemy za przesłanie błędu