Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 26 lutego. Imieniny: Bogumiła, Eweliny, Mirosława
25/11/2023 - 14:35

Nowy Sącz: zamkną ulicę Falkowską. Autobusy też będą kursować inaczej

W ślad za komunikatem z Miejskiego Zarządu Dróg uprzedzamy kierowców – już w przyszłym tygodniu drogowcy zamkną na kilka godzin ulicę Falkowską. Zobaczcie szczegóły.

Już 27 listopada, czyli w najbliższy poniedziałek w godzinach od 8 do 17 drogowcy zapowiadają się z zamknięciem dla ruchu ulicy Falkowskiej. Na remontowanym właśnie odcinku kłaść będą warstwę ścieralną, czyli ostatnią nowej nawierzchni asfaltowej.

Objazd zaproponowano drogami powiatowymi Nowy Sącz - Cieniawa, Piątkowa - Mystków i drogą krajową DK28. 

Nowy Sącz: paraliż komunikacyjny przy przebudowie torów. Czytelnik zadaje 10 kluczowych pytań, miasto milczy

I tradycyjne o tej porze zastrzeżenie: - W przypadku wystąpienia niekorzystnych warunków pogodowych termin wykonania ww. robót może ulec zmianie.

Ta zmiana organizacji ruchu przełoży się oczywiście na zmianę w kursowaniu autobusów MPK. W godzinach 8 — 17 lub do zakończenia prac drogowych, linie nr 14 i 15 kursują trasą objazdową z pominięciem przystanków: Falkowska – Działki, Falkowska, Falkowska – sklep, Kunów, Kunów pętla, Mystków Granica.

Linia 14 (kursy do Gór Jamnickich) i linia 15:
TAM: …Nadbrzeżna – Basen, Prażmowskiego, Długoszowskiego, Długoszowskiego – Skansen (nawrót autobusu), Długoszowskiego, Prażmowskiego, Lwowska, Piątkowa, Mystków i dalej własną trasą.
POWRÓT: …Mystków, Piątkowa, Lwowska, Prażmowskiego, Długoszowskiego – Skansen (nawrót autobusu), Długoszowskiego, Prażmowskiego, Nadbrzeżna – Basen i dalej własną trasą.

Uwaga: Kursy linii 14 do Kunów – pętla kończą trasę na przystanku Długoszowskiego – Skansen. ([email protected] Fot.: ilustracyjne archiwum sądeczanin.info) © Materiał chroniony prawem autorskim


Dziękujemy za przesłanie błędu