Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 5 grudnia. Imieniny: Kryspiny, Norberta, Sabiny
30/12/2021 - 22:10

Nowy Sącz: odliczamy godziny do powitania Nowego Roku. Na rynku bez fajerwerków

W ubiegłym roku z powodu epidemicznych obostrzeń witaliśmy Nowy Rok 2021 w domach. W tym roku sądeczanie będą mogli już za kilkanaście godzin powitać nowy 2022 rok na sądeckim rynku. Tegoroczny sylwester ma być bardzo energetyczny, ale, by chronić naszych domowych pupili nie będzie fajerwerków. Wiele domowych zwierząt boi się wystrzałów fajerwerków.

Tegoroczna sylwestrowo-noworoczna impreza rozpocznie się na płycie sądeckiego rynku o godz. 21. Sądeczanie będą żegnali 2021 rok i witali nowy – 2022 przy mieszance hitowych utworów różnych gatunków muzycznych, a o to by były najlepsze zadbają DJ Happy i DJ Mobius.

Jako pierwsza zabrzmi muzyka disco-polo. Od godz. 22 będzie można usłyszeć retro hity, a od godz. 23 z głośników wybrzmiewać będzie rap i hip-hop.

Już około 30 minut po północy będzie można ruszyć do tańca przy dźwiękach muzyki klubowej. Zakończenie wydarzenia zaplanowano na godzinę 1 w nocy już w Nowy Rok.

- Sylwester będzie bardzo energetyczny – mówi prezydent Ludomir Handzel. – Przygotowaliśmy niespodzianki.

Na mieszkańców oprócz różnorodnej muzyki czekać będą także gorące posiłki oraz konkursy z nagrodami.

W tym roku podczas sylwestrowej zabawy nie będzie odpalanych fajerwerków.

- Podjęliśmy decyzję, że w tym roku miasto nie będzie używało fajerwerków w trosce o nasze czworonogi – mówi prezydent Ludomir Handzel. – Do tego też zachęcam mieszkańców. Wiele zwierząt nie znosi huku odpalanych petard i innych fajerwerków. Proszę o to, by mieć to w sercu i brać to pod uwagę.

[email protected], fot. Adrian Maraś.
Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu