Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 11 sierpnia. Imieniny: Luizy, Włodzmierza, Zuzanny
05/11/2019 - 18:50

Nowy Sącz: lał się beton na ulicy K. Wielkiego. Trwa odliczanie do…

Dzisiaj w strugach deszczu, na rozkopanej ulicy Kazimierza Wielkiego w Nowym Sączu pracownicy wykonawcy, który wygrał przetarg na remont nawierzchni sądeckiego rynku, pracowali nad kładzeniem betonowej podbudowy.

Kiedy ta warstwa będzie gotowa, wykonawca zacznie układać na niej kostkę. Będzie to już ostatni etap kilkumiesięcznych prac. Do ich zakończenia zostało jeszcze niespełna miesiąc. Przypomnijmy, że termin upływa 30 listopada br.

A, więc Jeszcze tylko kilka tygodni pozostało do zakończenia prac związanych z remontem nawierzchni w ścisłym centrum miasta.

Trwa on kilka miesięcy i sądeczanie są już zmęczeni sporymi utrudnieniami i objazdami, które Miejski Zarząd Dróg był zmuszony wprowadzić, aby można było przeprowadzić tę inwestycję.

Obecnie kończy się także układanie kostki wzdłuż zachodniej pierzei rynku.

[email protected], fot. IM.

Trwa odliczanie do…
Jeszcze tylko kilka tygodni pozostało do zakończenia prac związanych z remontem nawierzchni w ścisłym centrum miasta. Trwa on kilka miesięcy i sądeczanie są już zmęczeni sporymi utrudnieniami i objazdami, które Miejski Zarząd Dróg był zmuszony wprowadzić, aby można było przeprowadzić tę inwestycję.


Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)