Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 28 stycznia. Imieniny: Agnieszki, Kariny, Lesława
21/07/2018 - 10:55

Nowy Sącz: Jaki cel stawia przed „biało-czarnymi” prezes MKS Sandecja?

Sandecja wróciła do 1 Ligii. Za sobą ma już pierwszy mecz 1.kolejki rozgrywek. Wczoraj zremisowała z Chojniczanką Chojnice 3 – 3 (2 – 1).

Drużyna rozpoczęła rozgrywki w rundzie jesiennej przemodelowana. Trzon zespołu, po powrocie do I Ligi pozostał. Natomiast drużyna została wzmocniona nowymi zawodnikami.

- Sporo zmian w składzie zespołu – mówi Tomasz Michałowski, prezes Miejskiego Klubu Sportowego Sandecja. – Trzon zespołu się utrzymał. Do niego dołączyliśmy sporą grupę piłkarzy młodego pokolenia. Będzie to mieszanka doświadczenia z młodością. Naszym celem sportowym jest to, aby grać w górnej części tabeli.

Miejski Klub Sportowy Sandecja przygotował wiele niespodzianek dla kibiców „biało-czarnych”, którzy będą przychodzić na mecze na stadion przy ul. Kilińskiego 47.  Prezes Tomasz Michałowski mówi, że jedną z nich będzie możliwość nabycia przez kibiców karnetów na dziesięć meczów, które w tej rundzie zostaną rozegrane na stadionie Sandecji po bardzo atrakcyjnej, promocyjnej cenie. Jak mówi prezes Michałowski wszyscy, którzy kupią taki karnet będą mieli również wstęp na mecze Pucharu Polski za darmo. Sprzedaż karnetów ma ruszyć 30 lipca.

Drużyna Sandecji wróciła na swój stadion. Klub, poprzez różne atrakcje chce zrekompensować kibicom niedogodności finansowe i logistyczne związane z całorocznymi wyjazdami na miecze do Niecieczy.

- Zależy nam na tym, aby przyciągnąć na stadion przy ul. Kilińskiego jak najwięcej Sądeczan – dodaje prezes Michałowski. - Nowością będzie sektor rodzinny. Mamy nadzieję, że na mecze Sandecji będą przychodzili rodzice i dzieci. Dla najmłodszych przygotowaliśmy wiele nagród i gadżetów. W tym sektorze będą animatorki, które zajmą się najmłodszymi podczas meczu.

IM., fot. IMDziękujemy za przesłanie błędu