Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 3 grudnia. Imieniny: Hilarego, Franciszki, Ksawery
31/12/2019 - 14:25

Nowy Sącz: do Sylwestra na płycie rynku wszystko przygotowane

Na płycie sądeckiego rynku trwają ostatnie przygotowania do sylwestrowo-noworocznej zabawy. O godz. 21 zacznie się tam plenerowy Sylwester pod chmurką. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Varius Manx i wokalistka Kasia Stankiewicz.

Wszystko do hucznej sylwestrowo – noworocznej zabawy na płycie rynku gotowe.

Barierki wyznaczające teren, na którym będą bawili się mieszkańcy miasta i przyjezdni goście ustawione. Stoi scena dla artystów.

W tym roku zabawa na płycie rynku zaczyna się o godz. 21. Ci, którzy zdecydują się żegnać stary 2019 rok i witać 2020 rok przed rauszem będą z pewnością zadowoleni.

Czytaj takżeNowy Sącz: Nowy Sącz: w sylwestrową noc zakaz wjazdu na rynek

Najpierw zadba o to do 22.30 DJ, a potem na scenę wejdzie gwiazda dzisiejszego wieczoru zespół Varius Manx i wokalistka Kasia Stankiewicz. Nie zabraknie największych hitów. Zespół jest częścią polskiej sceny muzycznej od trzydziestu lat.

Obok nowych piosenek nie zabraknie takich nieśmiertelnych hitów jak „Zamigotał świat” czy „Orła cień”.

Punktualnie o północy uczestnicy Sylwestra pod chmurką będą mogli wznieść toast wraz z prezydentem Handzlem. Po życzeniach odbędzie pokaz laserów.

W tym roku nie będzie pokazu sztucznych ogni. Jest to odpowiedź prezydenta Ludomira Handzla na apel wielu mieszkańców, którzy prosili, aby, w trosce o naszych domowych pupili nie organizować pokazu fajerwerków

Potem już, aż do godz. 1.20 będzie można bawić się w rytmie sylwestrowych hitów. 

Przewidziano konkursy dla uczestników sylwestrowo-noworocznej zabawy, między innymi konkurs butelkowy. Każdy uczestnik koncertu sylwestrowego, który po opróżnieniu szklanej butelki wrzuci ją do specjalnie przygotowanych koszy, otrzyma kupon. Do wygrania są super nagrody, między innymi główna – telewizor 32 calowy.

Luk., fot. luk.

Nowy Sącz: do Sylwestra na płycie rynku wszystko przygotowane
Na płycie sądeckiego rynku trwają ostatnie przygotowania do sylwestrowo-noworocznej zabawy. O godz. 21 zacznie się tam plenerowy Sylwester pod chmurką. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Varius Manx i wokalistka Kasia Stankiewicz.Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu