Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 20 czerwca. Imieniny: Bogny, Rafaeli, Rafała
07/03/2019 - 21:35

Nowy rozkład pociągów. Ograniczenia na trasie Tarnów – Krynica

Od niedzieli 10 marca na torach Małopolski zmienia się rozkład jazdy pociągów. Utrudnienia czekają podróżnych na trasie Tarnów-Nowy Sącz - Krynica w maju i czerwcu.

Zmiany w rozkładzie jazdy pociągów zostaną wprowadzone w związku z pracami modernizacyjnymi na terenie krakowskiego węzła kolejowego, prowadzonymi przez zarządcę infrastruktury – PKP Polskie Linie Kolejowe S.A

Utrudnienia czekać będą na podróżnych na trasie Tarnów – Nowy Sącz – Krynica Zdrój w maju i czerwcu. Zaplanowano między innymi wprowadzenie całodobowej przerwy w ruchu pociągów, w związku z przebudową wiaduktu na odcinku Ptaszkowa – Kamionka Wielka.

Od 13 do 23 maja zostanie wprowadzona zastępcza komunikacja autobusowa za wszystkie pociągi Kolei Małopolskich na odcinku Stróże – Nowy Sącz/Krynica-Zdrój. Ponadto dodatkowe zamknięcia torów spowodują konieczność wprowadzenie zastępczej komunikacji autobusowej za pociągi kursujące do Krynicy i z powrotem: od 6 do 10 maja oraz 7 do 8 czerwca, na odcinku Muszyna – Krynica-Zdrój. W dniach 27-30 maja i 3-7 czerwca na odcinku Żegiestów – Krynica- Zdrój.

(MK) fot.ilustracyjne

Żrodło UMWM

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcji

Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!Dziękujemy za przesłanie błędu


Czerwcowy miesięcznik "Sądeczanin" już w kioskach