Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Wtorek, 24 listopada. Imieniny: Emmy, Flory, Romana
23/06/2019 - 13:05

Nowożeńcy nie chcieli kwiatów od gości weselnych. Wpadli na świetny pomysł

Nowożeńcy zrezygnowali z kwiatów, alkoholu, maskotek czy słodyczy. Poprosili swoich gości weselnych o przekazanie środków finansowych na rzecz Sądeckiego Hospicjum.

Marianna Horowska i Maciej Worytko, którzy w ostatnich dniach wzięli ślub, nie chcieli od gości weselnych kwiatów, maskotek, alkoholu czy słodyczy. Wpadli na pomysł, aby wspomóc Sądeckie Hospicjum. Zaprosili na uroczystość ślubną przedstawicieli Towarzystwa Przyjaciół Chorych „Sądeckie Hospicjum” Izabelę Iwańską – Berdysz i Mieczysława Kaczwińskiego.

- Państwo młodzi postanowili wspólnie, że zamiast kwiatów na ich uroczystość, poproszą gości o przekazanie środków finansowych na rzecz Sądeckiego Hospicjum. Hojni goście podczas uroczystości wrzucili do hospicyjnej puszki 1525 zł. Nowożeńcom oraz gościom dziękujemy za dar serca i gwarantujemy, że pieniądze zostaną przekazane na potrzeby naszych podopiecznych  – czytamy w oficjalnym komunikacie na facebookowej stronie Towarzystwa Przyjaciół Chorych „Sądeckie Hospicjum”.

Jakby tego było mało, państwo młodzi zadeklarowali dalsze wsparcie dla placówki. Obiecali pomoc prawną, ponieważ oboje są prawnikami.

- Życzymy szczęścia i ludzkiej życzliwości na nowej drodze życia. O naszej zapewniamy – piszą przedstawiciele hospicjum. My również przyłączamy się do tych życzeń.

RG [email protected], Fot. Sądeckie HospicjumDziękujemy za przesłanie błędu