Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Czwartek, 30 maja. Imieniny: Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama
16/12/2022 - 17:50

Nie żyje nauczycielka miejskiego ogólniaka. Dorota Nidecka miała tylko 37 lat

Ta smutna wiadomość lotem błyskawicy obiegła Limanową. Nie żyje Dorota Nidecka, nauczycielka geografii miejskiego ogólniaka, ZSOiZ im. ks. prof. Józefa Tischnera. Zmarła dzisiaj.

Informacja o śmierci  nauczycielki ukazała się na stronie internetowej szkoły, Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. ks. prof. Józefa Tischnera w Limanowej. Dorota Nidecka zmarła dzisiaj. Miała tylko 37 lat. Uczyła geografii.

- Była wspaniałą koleżanką, bardzo oddaną swojej pracy – wspominają ją uczniowie i nauczyciele. – Była też dobrym człowiekiem  

- Na zawsze będziesz obecna w naszej pamięci i we wspomnieniach. Dziękujemy, że byłaś. Dziękujemy, że mogliśmy z Tobą współpracować. Żegnamy Cię z bólem i żalem – napisano na stronie szkoły. - Droga nam Dorotko, "odeszłaś cicho i bez pożegnania, jakbyś nas nie chciała swym odejściem smucić". Żegnamy Ciebie, żegnamy dobrego człowieka, oddaną swej pracy, wieloletnią w naszej szkole nauczycielkę i wychowawczynię. Żegnamy na zawsze, bo stamtąd, dokąd odeszłaś, już się nie wraca. To my, kiedyś, dołączymy do Ciebie.

Czytaj też Straszna śmierć w Beskidach. Znaleźli ich zakopanych w śniegu 

Zmarła Dorota Nidecka

Czytaj też Leżał w lesie, kilometr od domu. Ratowali go policjanci i strażacy [ZDJĘCIA] 

Dorota Nidecka

Rodzina, przyjaciele i znajomi pożegnają Dorotę Nidecką 19 grudnia. Nabożeństwo żałobne zostanie odprawione o godzinie 13.  Zmarła nauczycielka spocznie na cmentarzu komunalnym. ([email protected]Dziękujemy za przesłanie błędu