Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 27 maja. Imieniny: Amandy, Jana, Juliana
przewiń w dół
17/06/2017 - 11:15

Nie żyje 12-letni chłopczyk. Policja nie wyklucza samobójstwa

Ze względu na charakter sprawy policja nie podaje szczegółów. Ciało dziecka znaleziono w pustostanie na terenie jednej z miejscowości w gminie Łukowica w powiecie limanowskim. Śledczy nie wykluczają samobójstwa.

Z ostatniej chwili: Kto namówił i pomógł 12-letniemu chłopcu się zabić? Ruszyło śledztwo

Zobacz też: Matka 16-letniego Pawła Ogieli zgłosiła zaginięcie dopiero po 10 dniach! Chłopiec miał trafić do Ośrodka Szkolno Wychowawczego

Do dramatycznego odkrycia doszło wczoraj (16 czerwca) około godziny 21.00. Przez kilka godzin na miejscu pracowali śledczy.

Ciało 12-latka - decyzją prokuratora - zabezpieczono do badań sekcyjnych – sekcja ma przynieść odpowiedź między innymi na pytanie, co było przyczyną śmierci dziecka.

Zobacz też: Dziewczynka uciekła od problemów w szkole, szukało jej 46 ratowników

- Ustalane są okoliczności tej tragedii. Ze względu na charakter zdarzenia więcej informacji na tym etapie nie będziemy udzielać – zastrzega Stanisław Piegza rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Limanowej.

Nie ma informacji, od kiedy dziecko nie żyje ani czy rodzice / opiekunowie zdążyli zgłosić jego zaginięcie. Nie wiadomo też, czy policja już ustaliła tożsamość chłopczyka.

ES [email protected] Fot.: ilustracyjne archiwum sadeczanin.info / KMP w NS