Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Poniedziałek, 17 czerwca. Imieniny: Laury, Leszka, Marcjana
16/08/2023 - 14:05

Nawojowska/Królowej Jadwigi/Limanowskiego: wyłączą skrzyżowanie z ruchu!

To już finisz prac przy przebudowie ulicy Nawojowskiej – drogowcy już jutro będą dopinać inwestycję u zbiegu ulic Nawojowskiej, Królowej Jadwigi i Limanowskiego! Nastawcie się na objazdy.

Skrzyżowanie ulic Nawojowskiej z Rejtana, Grodzką i Długosza jest już w pełni przejezdne od kilku dni. Teraz drogowcy będą robić „wykończeniówkę” na kolejnym, równie strategicznym dla tej okolicy i całego Nowego Sącza skrzyżowaniu ulic Nawojowskiej, Królowej Jadwigi i Limanowskiego. 

Nowy Sącz: nastawcie się na korki, bo ruszają z remontem Nowochruślickiej

W związku z tym już jutro, czyli 17 czerwca w godzinach porannych, MZD nie podaje dokładnie widełek, owo skrzyżowanie będzie wyłączone z ruchu. W tym czasie będą obowiązywać objazdy:
- dla pojazdów do 8 ton i autobusów ulicami Al. Batorego, Kolejowa, Łukasińskiego i Siemiradzkiego
- dla samochodów ciężarowych trasa objazdu: Al. Piłsudskiego, Nawojowska, 29 Listopada.

Przypomnijmy przy okazji, że dziś, 16 sierpnia rozpoczął się remont kolejnego odcinka Nowochruślickiej. Zgodnie z zapowiedzią MZD prace prowadzone będą na jezdni prawej na odcinku od ul. Lwowskiej do ul. Chruślickiej a na czas robót zostanie utrzymany ruch dwukierunkowy, prowadzony jezdnią lewą. Jednocześnie nie będzie możliwości wjazdu z ulicy Sucharskiego w ulicę Nowochruślicką w kierunku Krakowa a wjazd z ul. Prażmowskiego w ul. Nowochruślicką będzie możliwy jedynie pasem ([email protected] Fot.: MZD) © Materiał chroniony prawem autorskimDziękujemy za przesłanie błędu