Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 23 czerwca. Imieniny: Albina, Wandy, Zenona
19/07/2023 - 14:45

Na kogo zagłosujesz w wyborach parlamentarnych? Weź udział w naszej sondzie

To pytanie będzie się w najbliższych miesiącach pojawiało bardzo często. Gdyby wybory parlamentarne odbywały się dzisiaj, to na kogo oddałbyś swój głos? Zachęcamy do udziału w naszej sondzie. Sprawdźmy, kto na Sądecczyźnie cieszy się obecnie największym poparciem.

Wybory parlamentarne 2023

Do wyborów parlamentarnych pozostało zaledwie kilka miesięcy. W październiku lub na początku listopada udamy się do urn, aby wybrać swoich przedstawicieli do sejmu i senatu. Zapowiada się niezwykle gorąca politycznie jesień!

Niemal codziennie słyszymy o kolejnych propozycjach programowych różnych partii. Zaczęły się już również pojawiać nazwiska kandydatów do polskiego parlamentu. W ostatnich dniach dzieje się bardzo dużo. 

PiS, Koalicja Obywatelska, Konfederacja, Lewica, Trzecia Droga - na kogo zagłosujesz w wyborach parlamentarnych?

Niedawno czytelnicy “Sądeczanina” stwierdzili w sondzie, że to Urszula Nowogórska jest najlepszą parlamentarzystką naszego regionu. Jakie będą wyniki poparcia dla partii politycznych w naszym regionie? Pora to sprawdzić.

Zagłosujcie w naszej sondzie. Kto na trzy miesiące przed wyborami cieszy się na Sądecczyźnie największym poparciem? Kto może okazać się czarnym koniem, a kto największym przegranym? Wkrótce się przekonamy! ([email protected], fot.: Kancelaria Sejmu / Rafał Zambrzycki, CC BY 2.0, via Wikimedia Commons)

Aby zagłosować przejdź na następną stronęDziękujemy za przesłanie błędu