Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 30 października. Imieniny: Augustyny, Łukasza, Urbana
26/09/2020 - 20:20

Na kogo w Nowym Sączu zagłosowałby Krzysztof Ibisz? To ci dopiero kampania

Kontrowersyjna, ale jednak gwiazda. Znany z telewizji jak Polska długa i szeroka Krzysztof Ibisz wziął udział w kampanii wyborczej w Nowym Sączu. I wcale nie chodzi o jakiegoś polityka czy samorządowca, ale kandydata na przewodniczącego szkolnego samorządu w LO nr 1 im. Jana Długosza.

- Krzysztof Ibisz oficjalnie popiera kandydaturę Bartka Jawora na przewodniczącego I Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Długosza w Nowym Sączu! Udostępniajcie i wysyłajcie znajomym! - chwali się sam kandydat na Facebooku.

- Jeśli w sercu Twoim Długosz i prawinny z ciebie gość głosuj na Jawora – kibicuje na nagraniu gwiazda telewizji. – Wiem, że liceum Jana Długosza w Nowym Sączu jest świetną szkołą. I wiem też, że Bartek Jawor będzie was godnie reprezentował. On poprowadzi super negocjacje z nauczycielami. Zyskacie świetnego, bo to koleżeński i świetny gość – zagrzewa do głosowania szkolną społeczność Krzysztof Ibisz.

Zobacz też: Sandecja ma nowego, "starego" prezesa. A kto wybuduje stadion dla klubu?

- A więc głosuj na Jawora. Ja także gdybym mógł, oddał bym na niego swój głos i przyznam wam się, że przez cztery lata mojego liceum także byłem przewodniczącym szkoły świętego Augustyna. Pozdrawiam was bardzo, bardzo gorąco i trzymam kciuki za całą społeczność i za Bartka. Cześć – kwituje uśmiechnięty.

W komentarzach ktoś – nie bez ironii – podsumował: - Oj pieniążki były wydawane. Na co administrator profilu Głosuj na Jawora szybciutko odpisał: - Całość środków poszła na cele charytatywne.

Od wczoraj post z nagraniem doczekał się 85 reakcji. Są kciuki w górę, są ikony wyrażające zaskoczenie, są i serduszka. Jedno jest pewne – kandydat na lidera licealnego samorządu wykazał się wyjątkowo nietypową inwencją wyborczą – jeszcze nie słyszeliśmy by w kampanii na przewodniczącego szkolnego samorządu agitował za jakimś kandydatem ktoś równie rozpoznawalny jak Krzysztof Ibisz.

Czy akcja przekona wyborców z LO? ([email protected] Fot.: Facebook)Dziękujemy za przesłanie błędu

Sądeczanin HISTORIA (2-2020)