Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Sobota, 20 lipca. Imieniny: Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny
12/02/2019 - 13:30

Muszyna: niewiarygodna historia ślubnej obrączki na antenie DDTVN

Niewiarygodna historia zagubionej i odnalezionej 20 lat później przez urzędniczka stanu cywilnego w Muszynie Iwonę Wachnę obrączki ślubnej małżeństwa z Jaworzna stała się sławna na całą Polskę. Trafiła nie tylko do mediów lokalnych, ale i ogólnopolskich. Jutro (13 lutego), tuż przed Walentynkami zagości w telewizji śniadaniowej TVN.

Historia z happy endem,  zagubionej dwadzieścia lat temu obrączki i odnalezionej przez Iwonę Wachnę, lotem błyskawicy obiegła media całej Polski.

Od 1 lutego piszą o niej portale internetowe, mówią dziennikarze na antenie radiowej, a jutro, tuż przed Walentynkami, trafi do telewizji śniadaniowej TVN.

W styczniu 1999 roku małżeństwo w Jaworzna spędzało wraz z dziećmi ferie w Muszynie. Obrączka zsunęła się z palca podczas zabaw na śniegu, wydawało się, że jest stracona na zawsze.

A jednak, nie.! Odnalazła ją przypadkiem, po dwudziestu latach  Iwona Wachna, która udziela ślubów... Biżuteria miała wygrawerowane imię Iwona i datę, 1994. Urzędniczka Stanu Cywilnego dała ogłoszenie na portalu społecznościowym. W ten sposób cenny przedmiot odnalazł właścicielkę, Iwonę z Jaworzna i pocztą powrócił do niej.

Iwona Wachna dostała podziękowania i kwiaty, W ten sposób historia zagubionej obrączki znalazła szczęśliwy finał.

(MK) fot. Iwona Wachna

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcjiDziękujemy za przesłanie błędu


lipcowy miesięcznik