Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Niedziela, 29 stycznia. Imieniny: Franciszka, Konstancji, Salomei
01/12/2022 - 12:05

MotoMikołaje na swoich stalowych rumakach wyruszają w trasę z paczkami [ZDJĘCIA]

- Będziemy tam, gdzie czekają na nas dzieci i ludzie potrzebujący wsparcia – powiedział Sądeczaninowi Tomasz Tokarz, z MotoMikołaje. W piątek (2 grudnia), wspaniali motocykliści z MotoMikołajów i MotoSacz.pl rozpoczynają doroczną akcję rozwożenia mikołajkowych paczek przede wszystkim do dzieci i ludzi starszych, do szpitali, Rodzinnych Domów Dziecka, Domów Pomocy Społecznej.

Patronat medialny nad tą akcją sprawuje Sądeczanin.info.

Rozwożenie paczek potrwa z pewnością kilka dni, bo MotoMikołaje będą je dostarczali nie tylko na terenie Nowego Sącza, ale także pojawią się w różnych miejscowościach regionu.

- Do rozwiezienia będzie, jak szacuje dwa tysiące paczek – powiedział Sądeczaninowi Tomasz Tokarz z Motomikołajów. – Sytuacja jest bardzo dynamiczna. Ze szkół nadal spływają dary, więc niewykluczone, że tych paczek będzie więcej.

W paczkach obdarowani nim znajdą przede wszystkim słodycze, ale także zabawki i tak lubiane przez dzieci pluszaki. MotoMikołaje co roku jeżdżą z paczkami do dzieci, ale również do osób starszych, potrzebujących pomocy, pacjentów hospicjum, pacjentów w szpitalach, pensjonariuszy Domów Pomocy Społecznej.

Czytaj na następnej stronie - TUTAJ







Dziękujemy za przesłanie błędu