Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Środa, 17 kwietnia. Imieniny: Anicety, Klary, Rudolfina
01/12/2023 - 07:00

Młodzi mężczyźni zgwałcili 14-letnią dziewczynkę. Na jaw wyszły wstrząsające fakty

Aż trudno uwierzyć w to, co zrobili młodzi mężczyźni z powiatu limanowskiego. Najpierw odurzyli narkotykami 14-letnią dziewczynkę, a potem wykorzystali ją seksualnie. Prokuratura Rejonowa w Limanowej ujawnia wstrząsające fakty.


Do tego strasznego przestępstwa doszło kilka tygodni temu, a Prokuratura Rejonowa w Limanowej o wszystkim została poinformowana na początku listopada i od razu wszczęła śledztwo. 

- Śledztwo dotyczy przestępstwa przeciwko wolności seksualnej oraz przestępstwa z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii - powiedział prokurator Mirosław Kazana portalowi Limanowa.in, który jako pierwszy poinformował o całym zdarzeniu. 

Jak się okazało,  to 14-letnia dziewczynka padła ofiarą młodych mężczyzn, którzy mieli ją odurzyć narkotykami, a następnie wielokrotnie wykorzystać seksualnie.

O popełnienie tego przestępstwa prokuratura podejrzewa trzech młodych mieszkańców powiatu limanowskiego i to właśnie im zostały postawione zarzuty. Jak informuje Onet, jeden ma 28 lat, drugi 27, a trzeci 25. Jeden z nich jest sąsiadem poszkodowanej nastolatki i synem znanego lokalnego przedsiębiorcy. 

Prokuratura Rejonowa w Limanowej wystąpiła do sądu z wnioskiem o aresztowanie młodych mężczyzn. Sąd przychylił się do tego wniosku wobec najstarszego z mężczyzn, który jest głównym podejrzanym. Jak informuje Onet, 28-latek spędzi najbliższe dwa miesiące za kratami. Pozostali mężczyźni zostali zwolnieni z aresztu za poręczeniem majątkowym. Obaj mają dozór policyjny i nie mogą kontaktować się z 14-latką. ([email protected] Źr. Onet.pl, Fot. Ilustracyjna RG)Dziękujemy za przesłanie błędu