Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 8 grudnia. Imieniny: Delfiny, Marii, Wirginiusza
17/11/2023 - 07:30

Koszmarny wypadek w Nowym Sączu. Lekarze walczą o życie motocyklisty

W Nowym Sączu na skrzyżowaniu ulicy Sucharskiego z ulicą Batalionów Chłopskich doszło do bardzo poważnego wypadku. Motocyklista zderzył się z taksówką. Ciężko ranny kierowca jednośladu został zabrany do szpitala. Lekarze walczą o jego życie.

Była godzina 22, jak w Nowym Sączu na skrzyżowaniu ulicy Sucharskiego z ulicą Batalionów Chłopskich doszło do strasznego wypadku. Z nieznanych na tę chwilę przyczyn, motocyklista zderzył się z taksówką. Z relacji naszego Czytelnika, który jest na miejscu wynika, że siła uderzenia była tak ogromna. Według niego motocyklista przeleciał kilkadziesiąt metrów, a cały przód samochodu jest rozbity. 


Jak zwykle w tego typu wypadkach bywa, najbardziej ucierpiał kierowca jednośladu. Jak udało nam się dowiedzieć nieoficjalnie, mężczyzna z bardzo poważnymi obrażeniami ciała został zabrany do szpitala. Teraz lekarze walczą o jego życie. 

- Motocyklista musiał poruszać się z wielką prędkością. Podobno nie zatrzymał się na czerwonym świetle, ale czy tak rzeczywiście było, to już będą ustalać policjanci - relacjonuje nasz Czytelnik. 


Zobacz też Dramatyczny wypadek na ruchliwej trasie. Strażacy wyciągają zakleszczonego kierowcę [ZDJĘCIA]

Policjanci ustalają, jak doszło do tego nieszczęścia. 

([email protected] Fot. Grzegorz Zawiślan - dziękujemy!)

Koszmarny wypadek w Nowym Sączu. Lekarze walczą o życie motocyklisty
W Nowym Sączu na skrzyżowaniu ulicy Sucharskiego z ulicą Batalionów Chłopskich doszło do bardzo poważnego wypadku. Motocyklista zderzył się z taksówką. Ciężko ranny kierowca jednośladu został zabrany do szpitala. Lekarze walczą o jego życie.Masz ciekawe zdjęcia lub wideo? Przyślij do nas!


Dziękujemy za przesłanie błędu