Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 20 września. Imieniny: Eustachego, Faustyny, Renaty
02/06/2018 - 12:00

Kordian! Kordian! Zaśpiewa w niedzielę na Zjeździe Sądeczan największe hity

Mówi, że kocha muzykę, która odzwierciedla to, co nosi w swojej duszy. Jego hity zna cała Polska, a największy przebój „Dziewczyna z gór” w internecie ma już blisko 35 milionów wyświetleń. Kordian 3 czerwca w niedzielę zaśpiewa na Zjeździe Sądeczan! Jego fani na pewno takiej okazji nie przepuszczą.

- Jestem pozytywnie nastawiony do ludzi. Moim śpiewaniem niosę im radość. To dla mnie ogromna satysfakcja, kiedy na koncertach są tłumy. Przychodzą całe rodziny, od osób najstarszych po kilkuletnie dzieci - mówił w rozmowie z Sądeczaninem Kordian.

Czytaj też Kordian ma nową super furę i rozbił blisko 34 miliony

Fani pokochali go za jego skoczne piosenki, w których udanie łączy disco polo z góralskim folklorem. Teraz swoje największe przeboje gwiazdor disco polo z Żeleźnikowej zaśpiewa na Zjeździe Sądeczan na starosądeckich błoniach gdzie, jak co roku ściągają tłumy ludzi nie tylko z kraju, ale także zagranicy, żeby oddać się radości bycia ze sobą.

Występ Kordiana, który zacznie się o już jutro w niedzielę godzinie 16 na starosądeckich błoniach będzie okazją także do wspaniałej, wspólnej zabawy.

[email protected] fot.archiwum

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcjiDziękujemy za przesłanie błędu