Trwa wczytywanie strony. Proszę czekać...
Piątek, 23 sierpnia. Imieniny: Apolinarego, Miły, Róży
23/02/2018 - 17:30

Koniec bitwy na głosy w plebiscycie Sądeczanin Roku 2017. Ale emocje! Kto wygra?

Kto zostanie Sądeczaninem Roku 2017? W posiadaniu tej tajnej na razie informacji będą członkowie kapituły plebiscytu, którzy w sobotę zsumują wszystkie głosy oddane na szesnastu wspaniałych. Dziś odbyło się wielkie liczenie kuponów, które trafiły do urny. W niedzielę, podczas uroczystej gali zostaną ogłoszone wyniki dorocznej rywalizacji.

Głosowanie już zakończone. W niedzielę, podczas uroczystej gali poznamy wyniki plebiscytu Sądeczanin Roku 2017. Na szesnastu kandydatów można było głosować za pomocą formularza elektronicznego, wiadomości SMS oraz tradycyjnie, wypełniając kupon dołączony do miesięcznika „Sądeczanin”.

Zobacz też  Lista kandydatów - Plebiscyt  Sądeczanin roku 2017

Dziś została otwarta urna do głosowania, do której codziennie wrzucane były kupony. Pieczęcie zerwal Wincenty Tokarz, członek kapituły plebiscytu, któremu towarzyszył Przemysław Bawołek , dyrektor Biura Fundacji Sądeckiej i koordynator przedsięwzięcia.

 

Głosy policzyli zaprzyjaźnieni z Fundacja Sądecka wolontariusze z Klubu Szalonych Emerytów.

Teraz liczone są kupony i sumowane wyniki z głosowania internetowego i SMS. Wynik plebiscytu czeka jeszcze na zatwierdzenie przez Kapitułę Sądeczanina Roku, której przewodniczy Zygmunt Berdychowski.

Kto okaże się najlepszy z najlepszych? Komu przypadnie zaszczytny tytuł Sądeczanina roku 2017? Dowiemy się tego w niedzielę,25 lutego, podczas uroczystej gali w Małopolskim Centrum Kultury Sokół.

[email protected] fot. TK

Jeśli zauważyłeś błąd w tekście, zaznacz fragment z błędem i wyślij do redakcjiDziękujemy za przesłanie błędu


Sierpniowy miesięcznik "Sądeczanin"